Jednou vetou

VIDEO: Fico robil Mikuláša v parlamente. Pozrite sa, ako sa zamaskoval?!

Mikuláš zavítal aj do parlamentu. Zľava: Miroslav Číž, Andrej Danko, Mikuláš, Peter Kažimír

reprofoto facebook

Toto musíte vidieť. Zdá sa, že Mikulášske tradície dodnes milujú okrem detí aj dospeláci a dokonca aj poslanci nášho parlamentu. Pozrite sa, ako im v Národnej rade rozdával darčeky. Dokonca sa na záver odhalil! Pozrite si video nižšie:

Prezident a šéf parlamentu sú na Ježiška pripravení

„V parlamente ja zvoním a nie takto,“ vyhováral sa meškajúci podpredseda NR SR Béla Bugár Mikulášovi, ktorý zvonom zvolával poslancov parlamentu na predvianočnú besiedku. Tí sa zišli, aby na chvíľu vypli od pracovných povinností a porozprávali sa trochu aj neformálne.

Andrej Danko na Pohode. V tejto forme by ste ho vôbec nečakali

Zdá sa, že o dobrú náladu nebola núdza, keďže Mikuláš všetkým prítomným zo svojho vreca rozdával prekvapenia. Nevieme, či darčeky nadeľoval podľa zásluh alebo náhody. Napríklad minister financií Peter Kažimír sa tešil z fľaše alkoholu, rovnako aj Dušan Jarjabek, Ľubomírovi Petrákovi sa ušiel ľadový čaj, či predsedovi výboru pre rozpočet a financie Ladislavovi Kamenickému zase cigara. Tie potom rozdával aj viacerým prítomným.

Martin Glváč: Parlament je rizikové pracovisko! (FOTO)

„Na včerajšom mikulášsko-vianočnom večierku dostali najskôr poslanci od skutočného Mikuláša malé darčeky a nakoniec zažili aj jedno veľké a milé prekvapenie, potom čo sa Mikuláš demaskoval,“ uviedol na sociálnej sieti podpredseda parlamentu Martin Glváč.

FOTO: Bratia v tričku v Izraeli. Pozrite si na to

A skutočne sa tak stalo. Ako rozdal Mikuláš všetkým drobné darčeky prišlo odhalenie! Pod veľkou bielou bradou a červenou čapicou s biskupským kabátom bol prezlečený expremiér Robert Fico! V sále nastal obrovský aplauz a dobrá nálada medzi poslancami vládnej koalície pokračovala ďalej. Pozrite si celé video:

Na včerajšom mikulášsko-vianočnom večierku dostali najskôr poslanci od skutočného Mikuláša malé darčeky a nakoniec zažili aj jedno veľké a milé prekvapenie, potom čo sa Mikuláš "demaskoval" ???????

Uverejnil používateľ Martin Glváč Piatok 7. december 2018

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky