Jednou vetou

VIDEO: Kočner podporuje Zuzanu Čaputovú

Zuzana Čaputová

autorská koláž hlavne.sk, Facebook ZČ

Šokujúca zhoda. Kampaň prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej podporuje aj rodina Mariána Kočnera! Konkrétne brat Ivan Kočner vystupuje v propagačnom videu tejto prezidentskej kandidátky. "Na Slovensku je veľa ľudí, ktorí robia našu krajinu lepšou. Jedným z nich je aj pán Ivan Kočner," hovorí Z. Čaputová o bratovi Mariána Kočnera.

Čo skrýva prezidentská kandidátka?

Ivan Kočner a Zuzana Čaputová sa spoznali pred pár rokmi, keď sa on obrátil spolu s ďalšími obyvateľmi obce na Via Iuris, kde pracovala Zuzana Čaputová s tým, že potrebujú právnu pomoc pri spísaní petície za referendum o odvolaní starostu.

Najbohatší kandidát na prezidenta: Tie majetky vás dostanú!

Vo videu neskrýva radosť, že sa im to spolu podarilo. Toto video patrí k jedným z najsledovanejších na youtube kanáli Z. Čaputovej a má niekoľkonásobne vyšší počet pozretí (116 000) ako videá s ostatnými aktivistami.

Premlčaná vražda exministra Duckého?

Paradoxne práve na boji proti skládke v Pezinku, kde zastupoval záujemcov o skládku podnikateľ Marián Kočner, si postavila Zuzana Čaputová z výraznej časti svoju kampaň. Jej top sledovaným videom s vyše pol miliónom pozretí je práve video, kde simuluje stretnutie s nepríjemným biznismanom, ktorý sa jej pýta: „A nebojíte sa?„Nie,“ prezentuje odvahu vo videu Z. Čaputová.

Chce byť vôbec Fico ústavným sudcom?

Dvaja bratia sa teda stali súčasťou kampane Zuzany Čaputovej, pričom proti praktikám jedného bojuje a druhý brat ju podporuje.

„To nebol zámer, oslovili sme šiestich aktivistov, s ktorými v minulosti Zuzana Čaputová spolupracovala. Že ide o brata Mariána Kočnera, sme neriešili,“ uviedol pre hlavne.sk hovorca Z. Čaputovej Martin Bugr.

Našli sme brata Mariána Kočnera. Sú úplne rozdielni

Nemal s tým predsa Ivan Kočner morálny problém? Je pravda, že tento bývalý šéf investigatívnych Reportérov v RTVS, dnes prevádzkar kaviarne v Pezinku nemá s bratom Mariánom už roky žiadny vzťah, ale predsa? Skutočne podporuje kandidátku, ktorá stavia na tom, že bojuje proti ľuďom ako je jeho vlastný brat? „Nemal s tým žiadny problém,“ prezradil hlavne.sk M. Bugr.

„Radšej zostanem mimo médií a pozornosti. Vďaka za váš čas a ohľaduplnosť,“ reagoval pre hlavne.sk samotný hlavný aktér videa Ivan Kočner. Na našu otázku či predsa len nemal morálny problém podporiť kandidátku, ktorá stavia na údajných nekalostiach jeho brata uviedol len stručné: „Nie.“

KOMENTÁR: Cirkus okolo Ústavného súdu vyhovuje všetkým

Môže vás zaujímať

SaS vyzýva predsedu parlamentu Borisa Kollára na odstúpenie z funkcie