Jednou vetou

Video: Krištúfková na mieste činu zavraždeného mafiánskeho milenca Havašiho

Petra Krištúfková (41), poslankyňa NR SR za SME RODINA - Boris Kollár

autorská koláž hlavne.sk

Poslankyňu za Sme rodina Petru Krištúfkovú (41) minulý týždeň odvolali z parlamentného výboru na kontrolu Vojenského spravodajstva. Len pár dní predtým, ako v pléne Národnej rady vysvetľovala svoj vzťah s mafiánskym bosom Robertom Diničom sa objavila na mieste, kde bol zavraždený ďalší z jej partnerov, ktorý bol spájaný s bratislavským podsvetím a v roku 2003 ho rozstrieľali niekoľkými dávkami zo samopalu na Prístavnom moste.   

Pozrite si video: Krištúfková na mieste vraždy

Kontroverzná poslankyňa, ktorej minulosť je spájaná s viacerými mužmi slovenského podsvetia, minulý týždeň porozprávala poslancom svoj príbeh len o jednom z nich. Všetky tvrdenia o tom, že celý život žije z mafiánskych peňazí pre ňu končia vždy pri Diničovi, pričom sa ospravedlňuje mladosťou a tým, že „sú to súkromné záležitosti staré 25 rokov“, povedala pred poslancami.

Sulík zmenil názor: SNS dostala od neho červenú kartu v budúcej vlády

„Mala som vtedy sedemnásť rokov“ začala svoje vysvetľovanie Petra Krištúfková „pre mňa to bol jednoducho muž, do ktorého som sa zamilovala a prepáčte, nevidela som v ňom človeka, o ktorom vy teraz hovoríte. Toto má byť tá moja vina?“ pýtala sa poslancov a pokračovala „ja som nikdy nebola súčasťou toho sveta“ (pozn. mafiánskeho). To, že nemala ľahký život popisovala poslankyňa Krištúfková veľmi emotívne „po jeho smrti som zostala s ročnou dcérou úplne sama, bez akejkoľvek podpory, doslova takmer na ulici“.

Poslankyňa Petra Krištúfková (Sme rodina – Boris Kollár) v NR SR, 10. 5. 2018

Podľa týždenníka Plus 7 dní však Krištúfková po smrti Diniča dlho nesmútila. Začala sa totiž objavovať po boku ďalšieho obávaného mafiána Petra Havašiho alias Havla. Práve Havla aj s jeho ochrankárom rozstrieľali v luxusnom SUV Porsche samopalom na kruhovom objazde Prístavného mostu a po tejto poprave údajne v podsvetí prischla Petre Krištúfkovej prezývka „Čierna vdova“. Tými miestami prechádzala len pár dní dozadu aj Petra Krištúfková na svojom SUV značky Range Rover Sport v super luxusnom prevedení.

Amalgámové plomby budú zakázané. Ale iba pre niektorých

S Havašim poslankyňu Sme rodina okrem tejto nepríjemnej spomienky spája aj kauza predaja luxusnej budovy na Kollárovom námestí. Túto nehnuteľnosť ako zákonná zástupkyňa dcéry Vanesy, ktorej otcom je Robert Dinič, predala bez súhlasu ďalších dedičov, ktorí z predaja nedostali vôbec nič. Viaceré zdroje tvrdia, že Havla sa obávala aj samotná Petra a plnú moc na tento prevod podpísala zo strachu po fyzickom útoku.

Poslankyňa NR SR Petra Krištúfková (Sme rodina), 10. 5. 2018

Ani pri Havašim sa však zoznam jej mafiánskych partnerov nekončí. Petra Krištúfková tvorila pár aj s odsúdeným Martinom Rácom, ktorý sa priznal k dovolenkám s ďalším mafiánskym bosom Liborom Jakšíkom. To, že v prípade Petry Krištúfkovej nejde len o tínedžerské vzplanutia, ako to rada prezentuje svedčí aj jej ďalší románik s bosom bratislavského podsvetia Jurajom Ondrejčákom alias Piťom.

Poslanec Osuský: Talianom vysvetľoval, že nemá alergiu na parmezán

Ondrejčák si momentálne odpykáva dlhoročný trest v ilavskej väznici. Kvôli Petre sa Ondrejčák mal dostať do sporu s otcom Krištúfkovej druhej dcéry Ester a straníckym šéfom Borisom Kollárom. Podľa týždenníka Plus 7 dní sa situácia upokojila až po vzájomnej finančnej dohode s multioteckom.

Údajne mala blízko aj k Miroslavovi Sýkorovi a Petrovi Čongrádymu.

S poslankyňou Petrou Krištúfkovou sme sa snažili niekoľkokrát skontaktovať, aby sa vyjadrila k svojej minulosti a životu s mafiánskymi bossmi. Odpovede nám prisľúbila, no neskôr nás odkázala na svoje plánované vystúpenie v parlamente, počas jej odvolávania. Vo svojej obhajobe veľmi stručne spomenula len Róberta Diniča, s ktorým má dcéru. K ostatným milencom sa nevyjadrila.

 

 

Poslankyňa P. Krištúfková (Sme rodina) počas rokovania parlamentu, 10 .5 2018

Pozrite si aj: Ukázali ich všetkým – toto sú mamy našich hviezd!

Môže vás zaujímať

Testy vo štvrtok odhalili koronavírus u 679 ľudí, pribudlo šesť úmrtí