Jednou vetou

Všimli sme si: Fotografka Šimkovičová

Poslankyňa NR SR Martina Šimkovičová (nezávislá)

foto: MIPS/hlavne.sk

To sa jej tak často nestáva! Bývalá hviezda televíznych novín a trojnásobná držiteľka ceny OTO (Osobnosť televíznej obrazovky), zvyknutá na žiaru reflektorov a blesky fotoaparátov si to tentoraz vyskúšala z opačnej strany. Nezávislá poslankyňa NR SR Martina Šimkovičová sa pred rokovaním parlamentu ochotne pristavila pri skupinke turistov a tí mali na bývalú markizáčku jednoduchú prosbu: "Môžete nás cvaknúť, prosím?" Stačilo pár sekúnd a dokonca si mohli vybrať z prominentných fotografov. Len sa na to pozrite.

Kto by nechcel pamiatku na hlavné mesto bez najznámejších dominánt? Bratislavský hrad a neďaleký parlament sú miesta, ktoré celoročne vyhľadávajú turisti, teda aj v čase keď pracujú poslanci Národnej rady. Práve na týchto miestach sa návštevníci hlavného mesta zvyknú často fotografovať.

Video: Krištúfková na mieste činu zavraždeného mafiánskeho milenca Havašiho

Skupinka turistov, ktorých zachytil náš fotograf, bude určite okrem pekných obrázkov Bratislavy spomínať aj na ochotnú poslankyňu NR SR Martinu Šimkovičovú. Tej podľa našich záberov evidentne nerobilo problém návštevníkov mesta zvečniť.

Exkluzívne Michal Lazar: K biznisu som politikov nikdy nepotreboval

Kto nás cvakne – Šimkovičová alebo Mihál?

Dokonca si mohli vybrať. Podľa záberov o fotografov v čase rokovania parlamentu nie je žiadna núdza. O pár sekúnd prechádzal okolo skupinky ďalší poslanec, Jozef Mihál (nezávislý). Stačí len nezabudnúť na známe: Úsmev prosím!

Poslankyňa Šimkovičová ochotne odfotila skupinku turistov pri parlamente, zľava prichádza J. Mihál
Fotíme sa tri-štyri: Úsmev prosím!
Chcete matné alebo lesklé, farebné alebo čiernobiele? Martina Šimkovičová nastavuje fotoaparát

Pozrite si aj: Exkluzívne foto z návštevy arabského šejka na Slovensku

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky