Vynovený Raši. Neuveriteľná podoba vicepremiéra so svetoznámou hviezdou.

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Richard Raši s novým imidžom

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Dvojník známeho herca? Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Richard Raši (47) má nový imidž. Kedysi vždy na hladko oholený vicepremiér nosí už pár týždňov mierne zapustené strnisko a na tvár mu pribudli okuliare. Vieme, čo je za tým. Pozrite si foto na konci článku.

Pridajte sa k nám na facebooku

Mení životný štýl, sleduje módu, alebo len nestíha? Vicepremiér Richard Raši sa už pár týždňov na verejnosti objavuje s vynoveným imidžom. Čo je v skutočnosti za tým? Za všetkým hľadaj ženu!

Raši dlho nevydržal a vrátil sa ku klasike

„Je to prechodná záležitosť, bolo nedávno pár dní voľna a manželka mi navrhla, aby som si nechal  na tvári trochu strnisko. Pridali sa k nej aj naše tri dcéry a ja som si nedovolil oponovať,“ uviedol pre hlavne.sk Richard Raši.

Aktuálne čerpanie eurofondov je v súčasnosti na úrovni necelých 16 %

Podpredseda vlády sa pritom svojim vynoveným vzhľadom v posledných dňoch neuveriteľne podobá na obľúbeného amerického herca a priznal, že ľudia v jeho okolí ho s touto novinkou konfrontujú.

Raši: Bezplatné wifi zóny v obciach a mestách môžu pomôcť aj rozvoju turizmu

Podobajú sa? Americký herec George Clooney a podpredseda vlády Richard Raši

„Clooney mi ešte nehovoria, ale niektorí kolegovia si ma doberali, či idem v línii predsedu vlády a dohodli sme sa na podobnom imidži, tak každému vysvetľujem, čo je za tým. Ja si na to neviem zvyknúť. Dokonca týždňa to ešte potiahnem, ale potom bude mať brada na mále. Nedávam jej dlhú životnosť…“ uzavrel s úsmevom podpredseda vlády Raši. Pozrite si nižšie celú fotogalériu.

Dvojník hollywoodskeho herca v parlamente! O koho ide?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Vymení Pellegrini vládnu limuzínu za toto?

Môže vás zaujímať

Vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí trvá malá lavínová hrozba