Jednou vetou

Známy moderátor ostal mierne vykoľajený. Môže za to Jožo Pročko?!

Moderátor Noro Dolinský (vľavo) a Jozef Pročko

autorská koláž hlavne.sk, TA3

Predvolebná kampaň kosí všetkých. Nevyčerpáva len samotných kandidátov, voličov, ale aj zdá sa, že aj moderátorov politických diskusií. Takto sa na adepta na poslanca Národnej rady trochu posťažovala známa tvár z televízie:

Zdá sa, že blížiace sa parlamentné voľby si vyberajú daň na všetkých frontoch. Mohlo by sa zdať, že to je záťaž najmä na jednotlivých kandidátov, svoje o tom najnovšie vie i populárna tvár spravodajskej televízie TA3, ktorá v týchto dňoch dennodenne prináša diskusie s politikmi. Ako sa zdá, niektorí vedia poriadne vyšťaviť aj rokmi skúsených profíkov vo svojej oblasti.

Harabin o Druckerovi: Nezvládne riadiť ani zatvorené múzeum?!

„Za 7 rokov moderovania politických diskusií ma psychicky nič nevyčerpalo tak, ako profesionálne stretnutie s „politikom“ Jozefom Pročkom…,“ uviedol na sociálnej sieti ostrieľaný moderátor Noro Dolinský, ktorý patrí ku špičke politických moderátorov v diskusiách a ktorého zdá sa rozhovor s bývalým bláznivým a nevyspytateľným zabávačom mohol vyčerpať.

Priatelia moderátora mu v komentároch vyjadrili podporu, aby ho ako tak povzviechali do ďalších predvolebných debát. „Skutočná show sa ešte len začína a on je predskokan,“ píše jeden z Dolinského fanúšikov.

Ďalší s nadhľadom dodal „Jožo Pročko pokúšal?“, čím pripomenul všetkým názov relácie, v ktorej súčasný kandidát na poslanca Národnej rady kedysi hviezdil.

Status moderátora N. Dolinského na sociálnej sieti | Facebook

 

FOTO: Medzi nimi je budúci slovenský premiér. Možno.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky