Jednou vetou

Do priestorov CTParku Trnava mieri módny predajca

Ilustračné foto.

Foto: TASR

Spoločnosť CTP Slovakia podpísala kontrakt so spoločnosťou C&A o prenájme budov v priestoroch trnavského priemyselného a logistického parku. Nové priestory by spoločnosť mala mať k dispozícii od februára 2020.

Módny predajca chce novou lokalitou získať a posilniť svoje strategické postavenie, ale aj rozvoj v rámci regiónu. V areáli priemyselného parku bude mať prenajatých 50.000 štvorcových metrov. Developer postaví pre nájomcu halu a administratívnu budovu.

Investori majú o Lučenec záujem, v súčasnosti prebiehajú rokovania s dvoma

Spolu s dvojpodlažným mezonetom tak vznikne variabilný a efektívny priestor pre podnikanie a zásobovanie maloobchodov. „Módna spoločnosť vníma pozíciu a priestory v parku v Trnave ako strategicky zaujímavú. Verím, že im naše priestory, v ktorých budú mať svoje distribučné a logistické centrum, pomôžu podporiť ich stratégiu a ďalší rozvoj,“ uviedol majiteľ spoločnosti CTP Slovakia Remon Vos.

Park dbá aj na environmentálny a ekologický aspekt. Súčasťou sú zelené plochy a zelené vegetačné strechy. Nachádza sa päť kilometrov od Trnavy a 50 kilometrov od Bratislavy.

Môže vás zaujímať

Daňové priznania posunuté pre koronakrízu bude treba podať najneskôr do konca októbra