Jednou vetou

Huawei sa spojil s Attilom Véghom a odkazuje: Choď za svojím snom

Čerstvý šampión Oktagonu Attila Végh

autorská koláž hlavne.sk, Huawei

Na Slovensku odštartovala nová kampaň Huawei so sloganom Choď za svojím snom. Zameriava sa na inšpiratívne osobné príbehy a motivuje ľudí na Slovensku k tomu, aby ten svoj zdieľali s ostatnými. Ústrednou postavou je čerstvý šampión Oktagonu, Attila Végh.

Vianoce s Huawei servisom budú štedré: Predĺžená záruka, ochrana displeja zadarmo a zľavy na opravu

Šampiónom aj napriek prekážkam

Televízna reklama zobrazuje štyroch hrdinov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen: balerínu, bubeníka, surfera a zápasníka Attilu Végha. Ten pred pár týždňami v ostro sledovanom zápase storočia porazil svojho protivníka, stal sa šampiónom Oktagonu a dnes je ústrednou postavou kampane. Jeho športová kariéra je totiž sama o sebe mimoriadne inšpiratívnym príbehom.

Šampión Oktagonu Attila Végh | Foto: Huawei

 

Ako päťročný začal trénovať Kempo karate a v roku 2008 sa pustil do MMA. Zo začiatku nemal peniaze na profesionálny tréning, a tak cez deň pracoval na farmách v Rakúsku a v noci trénoval. O štyri roky neskôr sa stal šampiónom prestížnej organizácie Bellator. Potvrdením jeho triumfu sa stal novembrový zápas s Karlosom Vémolom, v ktorom nekompromisne zvíťazil, a to napriek tomu, že od začiatku nebol považovaný za favorita.

“Spolu s Huawei chceme ukázať, že by sa človek nikdy nemal vzdať svojho vlastného príbehu. Ak spadnete – postavte sa a skúste ešte raz. Ak vás ostatní odradia – ukážte im, že sa mýlili. Nie je o tom, aké tvrdé rany rozdávate, ale aj o tom, aké dostávate a ako ich viete prijať,” povedal na margo kampane Attila Végh.

Huawei predstavuje Watch GT 2, novú generáciu inteligentných hodiniek s vylepšenými funkciami

Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte 1500 eur

Vlastný príbeh je dôležité nielen písať, ale sa oň aj podeliť. Motivuje k tomu samotný Huawei. Attila Végh a country manager Huawei Slovensko vyberú príbehy najväčších životných bojovníkov, ktorí pracujú na svojom sne v akejkoľvek sfére. Svoj príbeh môžete zdieľať na stránke https://consumer.huawei.com/sk/campaign/yourstory/

Na trojicu najhúževnatejších čaká finančná odmena 1500 eur na podporu ich sna, hodina tréningu s Attilom a lístky na dokumentárny film o jeho živote. Okrem toho získajú skvelého asistenta smart hodinky Huawei Watch GT 2, ktoré im pomôžu udržiavať sa fit po fyzickej aj psychickej stránke.

VIDEO: Kampaň Huawei – Choď za svojím snom (kliknite na náhľad)

 

“Nosnou inšpiráciou pre našu najnovšiu reklamu bola každodenná tvrdá práca v spoločnosti Huawei. Taktiež píšeme náš vlastný, a niekedy nie ľahký príbeh,” hovorí Thomas Liu, country manager Huawei Slovensko. “Vytvorili sme odvážnu a kreatívnu kampaň plnú emócií a dojímavých príbehov, ktorá ukazuje, že dosiahnuť cieľ nie je ľahké. Niektorí si môžu všimnúť odkazy na náš Huawei príbeh, a hlavne chceme vyslať jasnú správu: sme tu a budeme tu pre našich zákazníkov,” uzatvára Thomas Liu.

Stránka, kde môžete prihlásiť svoj príbeh sa nachádza TU.

 

To je úžasná správa pre fanúšikov! Attila Végh si čoskoro splní ďalší sen

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

 

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

AGRO: Situácia v agrosektore je vážna a ministerstvo ju nerieši, agropotravinári preto žiadajú premiéra o stretnutie