Jednou vetou

Huawei si z veľtrhu IFA 2019 odnáša dve desiatky ocenení

Asociácia EISA označila smartfón Huawei P30 Pro za „Najlepší smartfón“ v rámci ocenení za Najlepší produkt 2019-2020.

autorská koláž hlavne.sk, Huawei

Spoločnosť Huawei potvrdila svoju pozíciu lídra v oblasti technologických inovácií. Na veľtrhu IFA 2019 v Berlíne získala vyše 20 ocenení a vyznamenaní a jej produkty vzbudili veľkú pozornosť. Stalo sa tak predovšetkým vďaka niekoľkým prelomovým novinkám, ktoré na veľtrhu predstavila.

HUAWEI: Na veľtrhu IFA 2019 predstavil nové farby P30 Pro aj novú generáciu domáceho Wi-fi systému

Spoločnosť Huawei uviedla v Berlíne prvý 5G čipset Kirin 990, bluetooth slúchadlá FreeBuds 3 s aktívnym potlačením hluku, dve nové farebné prevedenia špičkového smartfónu P30 Pro a vysokorýchlostný Wi-Fi router Q2 Pro.

Huawei uviedol Kirin 990, prvý 7 nm čipset s integrovaným 5G modemom

Huawei P30 Pro – Najlepší smartfón podľa EISA

Asociácia EISA (Expert Imaging and Sound Association) označila smartfón Huawei P30 Pro za „Najlepší smartfón“ v rámci ocenení za Najlepší produkt 2019-2020. Rešpektované združenie prehlásilo P30 Pro za ideálnu voľbu pre spotrebiteľov, ktorí kladú dôraz na kvalitné fotografie. V hodnotení poukázala na výborné schopnosti nočného režimu, ultraširokouhlý objektív, pokročilý portrétový režim a teleobjektív s 5-násobným optickým priblížením, ktorý je najlepší zo všetkých konkurentov.

Smartfón Huawei P30 Pro | Foto: Huawei

Množstvo prestížnych ocenení „Best of IFA 2019“ pozbieral novo predstavený čipset Kirin 990. Podpora rýchlosti sťahovania 2,3 Gb/s, 16-jadrová GPU a masívne vylepšenia výpočtového výkonu pre 5G a AI aplikácie urobili z najnovšej čipovej sady jeden z najdiskutovanejších produktov aktuálneho ročníka. Vďaka špičkovému výkonu a nízkej spotrebe energie čipset presvedčil redaktorov viacerých publikácií, že je skvelým mobilným procesorom pre 5G éru.

Prvý 5G čipset Kirin 990 od Huawei | Foto: Huawei

Huawei pozýva svojich fanúšikov: Otestujte nové EMUI 10 medzi prvými

9 ocenení pre prelomové slúchadlá

V ničom však nezaostáva ani druhá predstavená novinka – prvé Bluetooth slúchadlá s aktívnym potlačovaním hluku na svete. Portál Android Authority udelil slúchadlám FreeBuds 3 ocenenie „Best of IFA“. Novinka z dielne audio inžinierov Huawei podporuje Bluetooth 5.1, obsahuje výkonnú čipovú sadu Kirin A1 a vyznačuje sa ultranízkou latenciou. Dohromady získali novo predstavené slúchadlá až 9 ocenení.

Prvé Bluetooth slúchadlá s aktívnym potlačovaním hluku na svete Huawei FreeBuds 3 | Foto: Huawei

 

 

HUAWEI: Novinka pre fajnšmekrov. Slúchadlá FreeBuds 3 ponúkajú dokonalý zážitok

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

AGRO: Situácia v agrosektore je vážna a ministerstvo ju nerieši, agropotravinári preto žiadajú premiéra o stretnutie