Jednou vetou

JEDLO: Zdravšia a chutnejšia. Osviežujúca maškrta na letné výlety je na svete

Kakaové mlieko GRANKO je nový studený variant obľúbeného kakaového nápoja

autorská koláž hlavne.sk, Nestlé, Shutterstock

Obľúbená značka prichádza s novinkou v podobe Kakaového mlieka GRANKO. Studená forma obľúbeného kakaového nápoja obsahuje o 30% menej cukru oproti priemernému množstvu cukru v ostatných kakaových mliečnych nápojoch na našom trhu. Navyše je obohatené o vitamíny a minerály.

HUAWEI: Skvelé tipy na darčeky za vysvedčenie, ktoré potešia nielen študentov

Známa značka rozpustného kakaa teraz vstupuje do kategórie hotových ochutených mliečnych nápojov a predstavuje svoje Kakaové mlieko. „Ide o prelomový produkt, ktorý vyniká predovšetkým príjemne odľahčenou kakaovou chuťou a kvalitnou receptúrou, ktorú GRANKO zaručuje. Okrem najnižšieho percenta pridaného cukru, v porovnaní s podobnými produktami na našom trhu, obsahuje aj vápnik, v populácii často nedostačujúci vitamín D a iné minerály podporujúce normálny rast a vývoj kostí detí, imunitný systém, pamäť a koncentráciu,“ hovorí Eva Rybová, Senior Brand Manager Nestlé Česko a Slovensko.

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

Kakaové mlieko GRANKO je nový studený variant obľúbeného kakaového nápoja, ktorý si môžete zabaliť do batohu na cesty, do školy, na tréning alebo na rodinné výlety. Bez umelých sladidiel, arómy a s iba 2% pridaného cukru sa stáva ideálnou desiatou, kedykoľvek a kdekoľvek ho budete potrebovať. Dať si ho môžete len tak na chuť, či vychladené na osvieženie v horúcich letných mesiacoch. Novinka práve prichádza na slovenský i český trh a bude k dispozícii v reťazcoch, tradičných menších i internetových obchodoch a na čerpacích staniciach.

Nové kakaové mlieko si môžete dať len tak na chuť, či vychladené na osvieženie v horúcich letných mesiacoch | Foto: Nestlé, Shutterstock

Štýlový dizajn

Škatuľka nového kakaového nápoja GRANKO bola vyrobená v dvoch dizajnových variantoch, ktoré buď vyvetľujú význam pridaných vitamínov a minerálov, alebo učia, ako sa dá jednoducho obal i slamka recyklovať. Slamka, ktorá je súčasťou každého balenia je 100%-ne recyklovateľná.

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

„Aby sme pomáhali dbať na čistotu prostredia, vyzývame spotrebiteľov, aby vždy po dopití kakaového mlieka slamku zastrčili dovnútra škatuľky a vyhodili ich spoločne. Týmto spôsobom je možné materiály v kontajneroch na kartónové obaly vytriediť a recyklovať,“ doplnila Eva Rybová.

MOTO: Famózne SUV od Citroënu. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

Nestlé sa v súlade so svojimi záväzkami dlhodobo snaží obmedziť používanie plastov vo výrobe. V minulom roku založilo vlastný inštitút pre vývoj obalov s cieľom vyvíjať nové ekologicky udržateľné obalové materiály.

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

AGRO: Situácia v agrosektore je vážna a ministerstvo ju nerieši, agropotravinári preto žiadajú premiéra o stretnutie