Ocenenie „Špičková fotovoltická značka“ v Európe získal JA Solar

Ilustračná foto

Foto: Pixabay.com

JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO), jeden z najväčších svetových výrobcov vysokovýkonných solárnych produktov, oznámil vo štvrtok 15. marca, že získal ocenenie „Top Brand PV Seal 2018" (Špičková fotovoltická značka") od organizácie EuPD Research, poprednej medzinárodnej spoločnosti zabezpečujúcej prieskum trhu a odborné konzultácie, už tretíkrát za sebou od roku 2016.

Organizácia EuPD Research je v Európe uznávanou inštitúciou v oblasti fotovoltiky. Na základe rozsiahleho prieskumu medzi spoločnosťami inštalujúcimi solárne panely a konečnými užívateľmi udeľuje táto organizácia ocenenia vynikajúcim firmám v celom odvetví. Výsledky prieskumu majú značnú referenčnú hodnotu pre zákazníkov, ktorí si volia medzi vysokokvalitnými fotovoltickými výrobkami. Ako držiteľ patentu na technológiu PERC poskytuje spoločnosť JA Solar vysokovýkonné produkty a hladký zákaznícky servis, čo je atraktívna ponuka pre európsky trh, a preto si už medzi zákazníkmi v Európe vyslúžila dobrú povesť.

Cao Bo, viceprezident spoločnosti JA Solar, dodal: „JA Solar si naďalej udržiava svoje vedúce postavenie na európskych trhoch vrátane Nemecka, Veľkej Británie, Holandska, Švajčiarska a Rakúska. Okrem toho sa naša spoločnosť stala jedným z najpreferovanejších partnerov pre distribútorov a veľké spoločnosti inštalujúce fotovoltiku. JA Solar bude naďalej aktualizovať technológie a napredovať v poskytovaní služieb, aby sme všetkých zákazníkov uspokojili najvyššou mierou spoľahlivosti solárnych modulov aj servisných služieb.“

O spoločnosti JA Solar

Spoločnosť JA Solar vznikla v roku 2005 a jej poslaním je vyrábať solárne moduly s vysokou mierou konverzie, spoľahlivosti a výnosnosti. Na celom svete má 11 výrobných podnikov a výrobky a služby poskytuje vo viac ako 100 krajinách. Do konca roku 2017 dosiahla spoločnosť JA Solar kumulatívny objem dodávok presahujúci 27 GW, čo znamená 10% celosvetového trhu.

Môže vás zaujímať

Zamestnanci Boeingu zrejme zavádzali FAA pri certifikácii lietadiel 737 MAX