Jednou vetou

SZĽH vyjdú dopravné služby pre členov hokejových výprav na 800.000 eur bez DPH

Brankár slovenskej hokejovej reprezentácie Ján Laco počas oficiálneho spustenia predaja vstupeniek na majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na Slovensku (10. - 26. mája 2019)

foto: TASR

Dopravné služby pre členov výprav a ďalších osôb v súvislosti s hokejovou reprezentáciou vyjdú Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) na 800.000 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Zabezpečí ich firma Globamerica so sídlom v Bratislave. Vyplýva to z oznámenia o výsledku tendra, ktoré bolo zverejnené vo vestníku verejného obstarávania.

SZĽH si vyberal z troch prijatých ponúk, pričom kritériom bola cena. Pôvodne predpokladaná suma bola rovnako 800.000 eur bez DPH. Zákazka nebude spolufinancovaná z eurofondov.

Falošné lístky na MS v hokeji možno odlíšiť koncovým číslom podujatia

Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb leteckej dopravy a ďalšie podporné a pomocné dopravné služby. Prepravovanými osobami sú členovia výprav objednávateľa a nominované osoby, najmä hráči nominovaní za členov hokejových reprezentačných družstiev. Zahŕňa to aj ďalšie osoby uvedené na nominačnej listine, ako sú členovia realizačného tímu slovenskej hokejovej reprezentácie, ale aj ďalšie osoby vyslané na podujatia či stretnutia v súvislosti s ľadovým hokejom. Ide predovšetkým o rozhodcov, trénerov, inštruktorov, pozorovateľov či delegátov.

Môže vás zaujímať

Priemerná cena bývania vzrástla medzikvartálne o takmer 60 eur za meter štvorcový