Jednou vetou

URPINER: Toto všetko chystáme pre fanúšikov na Pohode v Trenčíne. Nenechajte si to ujsť

Výnimočné slovenské pivo URPINER je partnerom najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Aj tento rok bude o fanúšikov výborne postarané. Banskobystrický pivovar Urpiner, ktorý je už po štvrtýkrát hlavným partnerom najväčšieho hudobného festivalu Pohoda, pripravil pre všetkých fanúšikov a návštevníkov viacero prekvapení. Na toto všetko sa môžete tešiť v URPINER zóne už onedlho na letisku v Trenčíne.

Skvelá zábava po celý deň. V Urpineri to žilo!

Banskobystrický pivovar URPINER opäť ponúkne návštevníkom festivalu POHODA možnosť ochutnať široký sortiment vlastných produktov a pivných špeciálov. Okrem klasických alko a nealko čapovaných pív budú môcť pivní gurmáni ochutnať aj jedinečné pivné delikatesy – Kvasinkovú 12-ku, Extra chmelenú 14-ku, Svetlý špeciál 13° IPL a tohtoročnú novinku Urpín 89! , ktorú na festival prinesieme pri príležitosti 30teho výročia nežnej revolúcie !

Rýchlejšie osvieženie

Premiérovo prinesie pivovar na festival POHODA aj aktuálnu svetovú novinku – rýchlovýčap BEERJET, ktorý by mal výrazne zrýchliť čapovanie piva v jednom z nápojových centier. Tento rýchlovýčap umožňuje načapovať cez 2000 pív za hodinu.

TAKTO TO BOLO MINULÝ ROK: Veľké pivo z malého pivovaru na Pohode 2018

Prekvapenia v URPINER zóne

V URPINER zóne opäť pripravujeme bohatý a pestrý sprievodný program. Čerešničkou na torte by mala byť talk show s predstaviteľmi filmu Amnestie. Súčasťou URPINER pivnej zóny bude tiež priestranná terasa, obrí nafukovací výčap, beerbike, a nové obslužné miesto – pivný sud, ktorý by mal urýchliť obsluhu zákazníkov na terase pred URPINER zónou. Po minuloročnom veľkom ohlase tento rok prinesieme na Pohodu opäť dvojnásobný počet –   8  vylepšených  samoobslužných pivných automatov.  Návštevníci si tak budú môcť opäť načapovať svoje vlastné pivo cez pivnú platobnú kartu.

Poctivé slovenské pivá

Banskobystrický pivovar, ako jeden zo zakladajúcich členov hnutia PIVOBRANA, aj na tohtoročnú POHODU prináša pivné špeciály z portfólia malých remeselných pivovarov, členov Asociácie malých nezávislých pivovarov Slovenska. Hostia festivalu tak budú mať znovu jedinečnú možnosť ochutnať pivné lahôdky aj z niekoľkých ďalších slovenských pivovarov. Okrem URPINER špeciálov: svetlej IPL 13-ky  a  novinky Urpín 89  môžu konzumenti v zóne PIVOBRANY vyskúšať aj čapované pivné špeciály z pivovarov: ŽiWell (Pieštany), Wywar (Holíč), Baťak (Partizánske), Simeon (Pieštany), Sessler (Trnava), Hostinec (Košice) a Tatras (Poprad).

URPINER: Slovensko získalo zlatú európsku pivnú hviezdu

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

 

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

AGRO: Situácia v agrosektore je vážna a ministerstvo ju nerieši, agropotravinári preto žiadajú premiéra o stretnutie