Jednou vetou

Veľké uznanie pre výnimočné slovenské pivo. Prestížne Krištáľové krídlo získal Banskobystrický pivovar

Ocenenie Krištáľové krídlo putuje aj do Banskej Bystrice

autorská koláž hlavne.sk, Instagram, hlavné.sk

Z nuly dostali značku na pivovarnícky Olymp. Za dlhoročnú poctivú prácu sa dostalo majiteľom Banskobystrického pivovaru, ako aj pracovníkom zaslúženého uznania. Krištáľové krídlo v kategórii hospodárstvo ide do mesta pod Urpínom. Toto je vynikajúca správa pre všetkých fanúšikov výnimočného slovenského piva Urpiner:

„Toto ocenenie nie je výsledkom nás dvoch, ale všetkých zamestnancov a všetkých, ktorí dávajú nášmu pivu srdce a dušu. Naše pivo je vyrábané z tých najkvalitnejších slovenských produktov a bez pridaných konzervačných látok či stabilizátorov,“ povedal predseda predstavenstva Banskobystrického pivovaru Branislav Cvik spolu s podpredsedom predstavenstva Ľubomírom Vančom pri slávnostnom oceňovaní v bratislavskom SND.

FOTO a VIDEO: V Urpineri sa postarali o skvelý program a vybavili aj nádherné počasie

Porota prestížnej ankety, ktorá každoročne oceňuje inšpiratívne i významné činy, ako aj pôsobenie osobností v rôznych obliastiach, už pri nominácii ocenila úspešný príbeh záchrany tradičného pivovaru bez zahraničného kapitálu. So značkou URPINER sa spája tiež jeden z najväčších úspechov v histórii slovenského pivovarníctva – „Zlatá európska pivná hviezda“. A ide o nejedno ocenenie, ktoré si toto pivo získalo. V roku 2018 získal ich produkt URPINER DARK 11° titul Pivo Českej republiky.

Ľubomír Vančo a Branislav Cvik z Banskobystrického pivovaru URPINER | Facebook Krištáľové krídlo

 

Slovenské pivo URPINER získalo zlatú európsku pivnú hviezdu

„Neuveriteľne sa teším, pretože dosiahli Olymp slovenského pivovarníctva a to práve s poctivým našim slovenským pivom, vyrábaným z našich surovín tu doma. Dokázali s obetavým i poctivým nasadením aj skvelým tímom pracovitých ľudí vybudovať úspešnú značku, ktorá získava uznania aj ďaleko za hranicami Slovenska. Sú skvelí!,“ reagujú úprimne a s nadšením fanúšikovia Urpiner v komentároch na sociálnej sieti.

 

Banskobystrický pivovar Urpiner získal prestížne ocenenie Krištáľové krídlo v kategórii hospodárstvo | Facebook Urpiner

 

Branislav Cvik a Ľubomír Vančo sa pred trinástimi rokmi zaslúžili o znovuzrodenie Banskobystrického pivovaru, čím sa pričinili tak o jeden z najinšpiratívnejších podnikateľských príbehov na Slovensku pri budovaní úspešnej značky URPINER, ktorá získala rešpekt aj uznanie doma i v zahraničí. Za dlhoročnú poctivú prácu, ako aj obetavé nasadenie i budovanie pracovného tímu získali ocenenie Krištáľové krídlo za rok 2019 v kategórii Hospodárstvo.

 

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil

Môže vás zaujímať

AGRO: Situácia v agrosektore je vážna a ministerstvo ju nerieši, agropotravinári preto žiadajú premiéra o stretnutie