Jednou vetou

Xbox uvádza novú hru zápisom do Guinnessovej knihy rekordov

Ilustračná foto

Foto: Pixabay.com

David "Guľka" Smith prelomil svoj vlastný GUINNESSOV SVETOVÝ REKORD, keď pri príležitosti uvedenia novej hry Sea of Thieves (More lúpežníkov) od spoločnosti Xbox prekonal najdlhšiu vzdialenosť, akú kedy preletela ľudská delová guľa.

Po vystrelení z 10-metrovej hlavne pirátskeho dela spoločnosti Xbox letel David vzduchom 60 metrov. Na štadióne Raymonda Jamesa tak David prekonal svoj vlastný GUINNESSOV SVETOVÝ REKORD, ktorý meral 59 metrov. Let bol pre Davida, ktorý vo vzduchu strávil približne 5 sekúnd divokou jazdou končiacou dopadom do pristávacieho vankúša. Fanúšikovia si celú akciu mohli pozrieť naživo prostredníctvom kanálu Mixer Xbox Channel a posielať Davidovi motivačné poznámky počas celého zábavno-interaktívneho podujatia.

Hra Sea of Thieves bude k dispozícii 20. marca ako súčasť Xbox Game Pass. Fanúšikovia pri nej budú môcť použiť svoje vlastné delá a zostreľovať nepriateľské lode. Umiestnite svojho piráta do hlavne, zamierte na cieľ, zapáľte rozbušku a užívajte si let! Hra Sea of Thieves je už teraz k dispozícii na objednávku v obchodoch Microsoft Store, a tak si fanúšikovia môžu vychutnávať bohatý a fantastický svet plný pirátov, nebezpečenstva a objavov a to všetko v natívnom 4K a HDR rozlíšení.

Môže vás zaujímať

V U.S. Steele vyhlásili odborári štrajkovú pohotovosť