Horoskopy pre 12. týždeň - čo nás čaká?

Baran

21.03. – 20.04.

Počas pondelka a utorka sa snažte vašu ohnivú povahu doslova držať na uzde, pretože by ste si či už na pracovisku, alebo v súkromí mohli narobiť problémy a aj zníženú dôveryhodnosť či celkovú mienku o vás. Ak to zvládnete, tak od stredy sa situácia zmení a vy tak budete naopak vnímať okolo seba iba pozitívne reakcie na vašu osobu či už zo strany vašich spolupracovníkov, alebo členov vašej rodiny a priateľov. Preto si dávajte pozor v nedeľu, kedy je nov vo vašom znamení, čo môže mať negatívny vplyv na vaše správanie ku všetkým okolo vás.

Býk

21.04. – 21.05.

Ak ste si v tomto týždni v rámci vašich pracovných aktivít naplánovali finančné transakcie, tak sa im snažte vyhnúť počas utorka. Hrozia vám straty. V plánovaní vašich nových projektov a nápadov môžete pokračovať. V súkromí si počas pondelka dávajte pozor na to, ako budete reagovať na vašich partnerov, ale aj priateľov, pretože by to mohlo mať trvalé negatívne následky. Naopak od štvrtku máte príležitosť všetky vaše vzťahy upevniť a utužiť. Máte pred sebou víkend počas ktorého si s blízkymi budete užívať pocit radosti a spokojnosti.

Blíženci

22.05. – 21.06.

Počas tohto týždňa budete sršať optimizmom, dobrými nápadmi, ktoré budú mať aj pozitívny ohlas u vašich zamestnávateľov. No nemali by ste podliehať sebauspokojeniu, ale naďalej sa snažiť. To vám do budúcna otvára cestu k upevneniu si vašej pozície a tak tiež aj k finančným a materiálnym istotám. V rodinných, alebo partnerských záležitostiach budete mať počas týchto dní možnosť povedať vaše predstavy, ktoré už dlhšiu dobu v sebe nosíte a ktorými by ste chceli zlepšiť celkovo všetko v rámci vašeho domova. Všetko sa to stretne s pozitívnou reakciou a aj podporou.

Rak

22.06. – 22.07.

V tomto týždni by ste sa mali na pracovisku venovať iba ozaj nutným povinnostiam, ktoré budú zabezpečovať chod firmy a všetky vaše nové plány, alebo projekty odložte na príhodnejšie obdobie. Nebudete sa na ne môcť sústrediť tak, ako by bolo potrebné a vhodné. Bude to zapríčinené aj tým, že ani vo vašom súkromí sa nebudú diať veci tak, ako by ste si to predstavovali. Hlavne v pondelok a utorok neriešte nič v rámci vašej rodiny a partnerstva, pretože budete emotívny viac ako by bolo vhodné, čo by malo za následok, že by sa medzi vami a vašimi blízkymi vytvorila dusná atmosféra.

Lev

23.07. – 23.08.

Ak sa v tomto týždni budete riadiť harmonogramov prác, ktoré ste si na tieto dni naplánovali a nedovolíte aby vás niečo rozptylovalo, máte veľkú príležitosť a šancu dosiahnuť úspech vo všetkom. V oblasti citov sa v stredu nedajte zlákať k nejakému lacnému flirtu. Nič by ste tým nezískali. Naopak v sobotu vám bude nebeská obloha priať u opačného pohlavia, takže vy nezadaný túžiaci po vzťahu, máte možnosť spoznať novú lásku, preto nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam von medzi ľudí. Vy zadaný, máte pred sebou pekný, romantický víkend.

Panna

24.08. – 23.09.

Ste plný energie, elánu a chuti pracovať, čo sa bude prejavovať aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Tie nezostanú bez povšimnutia u vašich nadriadených, čo sa odzrkadlí aj na vašom finančnom ohodnotení. No nemali by ste zaspať na vavrínoch, ale využite maximálne ako môžete priazeň nebeskej oblohy. Taktiež aj vo vašom súkromí môžete začať realizovať zmeny, ktoré už dlhšiu dobu plánujete. Zo strany vašich blízkych, ale aj priateľov budete mať nie len pozitívny ohlas a podporu, ale aj ochotné ruky pomáhať vám pri ich uvádzaní do života.

Váhy

24.09. – 23.10.

Počas tohoto týždňa sa môžete v zamestnaní aj naďalej venovať vašim nový plánom a projektom. Tie vám do budúcna zaručujú stabilitu a istotu vašej pracovnej pozície. V utorok nerobte žiadne finančné transakcie, pretože by ste viac stratili ako získali. Nepúšťajte sa tento týždeň do konfrontácii či už s kolegami, alebo doma s partnermi, alebo s rodinou, pretože by ste nimi mohli trvalo narušiť to, čo je teraz dobré a pevné medzi vami. Týka sa to aj vašich priateľov. Naopak od štvrtku až do nedele sa v tejto oblasti vašeho života všetko mení a budete utužovať vaše spoločné putá.

Škorpión

24.10. – 22.11.

Aj v tomto týždni bude pred vami ,,zatiahnutá opona,, úspechu v pracovnej oblasti, čo vás už dlhodobo hlavne psychicky vyčerpáva. A aby toho nebolo málo, tak aj v oblasti financií pociťujete nedostatok. Preto sa snažte vaše výdavky obmedziť iba na tie najnutnejšie. Aspoň že o súkromí máte všetko pod kontrolou a okolo seba ľudí, ktorý sú vám v toto obdobie oporou, ale aj istotou. V ich strede sa vám darí čerpať novú energiu a stratený elán. Počas nadchádzajúceho víkendu si doprajte čas iba pre seba. Zaoberajte sa iba tým, čo vás teší a baví.

Strelec

23.11. – 21.12.

Máte veľa dobrých nápadov, ale v tieto dni sa nebudete cítiť dostatočne nabudený, aby ste ich aj dokázali prezentovať a následne realizovať. Pokúste sa premôcť a začnite sa im venovať. Oplatí sa vám to. Už počas piatku sa dostavia prvé pozitívne výsledky. V partnerskom, ale aj rodinnom spolužití budete počas týchto dní prežívať pohodu a pokoj. Nebude musieť riešiť nič negatívne, takže počas nadchádzajúceho víkendu sa budete môcť venovať vašim záľubám a koníčkom. A aby ste si to ozaj poriadne užili, prizvite si aj vašich priateľov. Čím viac ľudí, tým lepšia zábava.

Kozorožec

22.12. – 20.01.

Vaša zodpovednosť a vytrvalosť na pracovisku vám v tomto týždni prinesie očakávané výsledky v podobe upevnenia si vašeho postavenia. Iba v utorok si dávajte zvýšený pozor na financie. Neinvestujte ak to nieje nevyhnutné. Taktiež aj pre vás čo podnikáte sa ukazujú dobré a výhodné obchodné transakcie.v oblasti citov a lásky môžete mať v tieto dni pocit nenaplnenosti zvlášť vy, čo ste bez partnerov. Nezaoberajte sa minulosťou, riskujete, že upadnete do ešte väčších depresii, ale pozerajte sa iba dopredu. Strácate čas a energiu a unikajú vám nové príležitosti stretnúť novú lásku.

Vodnár

21.01. – 19.02.

Aj v tomto týždni budete mať pocit že bojujete s veternými mlynmi pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. Jednoducho vám všetky vaše snahy a vkladaná energia neprinášajú očakávaný efekt. Ste z toho všetkého podráždený a nervózny, preto sa snažte o to, aby ste si vašu celkovú frustráciu neventilovali na ľuďoch , ktorý za to nemôžu a ktorý sú na vašej strane a snažia sa vás podporovať. Mohlo by sa stať, že by ste prišli aj o priateľov. Preto sa radšej počas nadchádzajúceho víkendu zdržiavajte niekde, kde budete môcť byť sami ak sa to bude dať.

Ryby

20.02. – 20.03.

Máte pred sebou ďalší príjemný týždeň, v ktorom sa vám bude dariť vo všetkom do čoho sa pustíte. Žiaden zhon, príjemná atmosféra a pocit celkovej spokojnosti vo vašom profesionálnom živote. Vaše súkromie bude sa počas týchto dní bude niesť v duchu pohody a harmónie. Ľudia naokolo vám dávajú pocit istoty a podporujú vás. Ak ste mali čo i len nejakú malú pochybnosť, tak počas víkendu zistíte, že to bol iba váš subjektívny pocit, ktorý nemá nič spoločné s realitou. Nechajte sa unášať tou vlnou a doprajte si všetkého na čo máte chuť a náladu.

Horoskopy pre hlavne.sk pripravuje astrológ Miroslav Krajčovič, tel.: 0904 325 105.