Aké bizarné udalosti ste zmeškali tento rok? Humor a nápaditosť nebude chýbať ani v tom budúcom, toto si určite nenechajte ujsť!

O bizarné udalosti nebude v budúcom roku núdza

zdroj : Facebook

Ľudská fantázia, zmysel pre humor či nápaditosť? To nášmu národu tento rok rozhodne nechýbalo. Ľudia si sily merali nie len na rôznych športových udalostiach či v podnikaní, rekord sa pokúsili vytvoriť i v cucaní sladkej pochúťky, Pikaa. Udalosť "Protestné cucanie pikaa" vznikla ako protest proti vianočnému zhonu. Rekorduchtivý "cucači" sa tak stretli 17. decembra v trnavskom nákupnom centre City Arena.

„Ak má byť na Vianoce niečo husté, tak nech to nie je atmosféra, ale radšej to pikao,“ tak znelo heslo akcie. Zapojiť sa mohol ktokoľvek v presne stanovenom čase pomocou hashtagu #jauzcucam.

Aké zmysluplné udalosti nás čakajú v novom roku? Už v januári si budete môcť opäť pochutnávať na ďalšej sladkosti. Udalosť „Jednie Tatranky v Tatrách pri fotke Dominika Tatarky“ sa uskutoční už 20.januára vo Vysokých tatrách.

O desať dní na to, opäť vo vysokej nadmorskej výške, si môžte poriadne precvičiť svoje oči. Bizarná udalosť „Súťaž v počítaní zrniek ryže z 1kg balenia rozsypanej do snehu“ dá zabrať aj tomu najostrejšiemu zraku.

Aby ste nezaháľali ani vo februári, o to sa postará Dopravný podnik mesta Košice. Na 9. 2. 2018 zorganizoval udalosť „Nafukovanie kolies električkám“.

Marec, POZERAJ sa starec!

Ešte skôr než Vás zaplavia prvoaprílové bláznovstvá, mesiac Marec sa postará aby ste na ne boli dobre pripravení. To budete pozerať aké kuriozity sa budú diať. Už v úvode si napríklad v Košiciach môžete vyskúšať „Rekreačné skákanie s fúrikom zo strechy Auparku“. Nákupné centrum Vás touto udalosťou privíta už 1. 3. 2018.

Tých, ktorí neholdujú adrenalínu si o deň neskôr môžu prísť užiť „Charitatívny koncert mačiek s bipolárnou poruchou“.

Zaostávať v originálnych udalostiach nebude ani hlavné mesto. Na seminári „Technika bozkávania vencov“ v Bratislave budete môcť zdokonaliť svoje schopnosti od 29. marca 2018 do 1. apríla 2018.

No a tí najoptimistickejšie naladení používatelia sociálnych sietí, môžu na Facebooku svoju účasť potvrdiť aj na udalosti „Úplné zatmenie slnka v roku 2081“.

Môže vás zaujímať

Po dlhom boji s rakovinou zomrela speváčka skupiny Roxette