Apríl v znamení Avengerov: Tieto filmové novinky od Cinema City musíte vidieť!

Apríl bude nabitý pestrými filmovými novinkami

autorská koláž hlavne.sk, Youtube, IMDB

Čas sa naplnil. Na konci apríla sa v kinách stretneme na vyvrcholení epickej ságy komiksových filmov od Marvel Studios. Avengers: Endgame sa pokúsia prekonať dvojmiliardové tržby Nekonečnej vojny. Nezabúdajte však, že na plátnach sa objaví aj niekoľko ďalších trhákov, ktoré budú stáť za to!

FILM: 10 najúspešnejších kinohitov roka 2018. Koľko z nich ste videli?

8. Shazam!

Žáner – akčný, dobrodružný, fantasy; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 04.04.

Filmy podľa komiksovej predlohy zažívajú doslova zlatú éru. Napriek tomu je všetkým jasné, že skôr či neskôr budú musieť podstúpiť premenu. Jedným z východísk sú polovtipné poloseriózne snímky ako napríklad obľúbený Deadpool, Suicide Squad, Guardians of the Galaxy, či Thor Ragnarok.

Vyberte si svoj film a kinosálu v Cinema City TU

Spoločnosť DC Comics konečne prichádza na trh s filmom, ktorý má potenciál prelomiť ich sériu neúspechov (Justice League sa nikdy nestala!). V hlavnej úlohe so Zacharym Levim (možno ho poznáte zo seriálu Chuck) sa predstaví superhrdina Shazam! Pod obtiahnutým oblekom a horou svalov sa v tomto prípade ukrýva 14-ročný chlapec, ktorého superschopnosťami obdaril tajomný čarodejník.

V Cinema City si Shazamove dobrodružstvo môžete vychutnať aj vo formáte 4DX, či s technológiou Superscreen.

Exkluzívne: Budúci otecko Deák si naplno užíva s manželkou prvé jarné dni

7. Teroristka

Žáner – komédia; Krajina pôvodu – Česko, Slovensko; Premiéra – 04.04.

O kom by ste nikdy nepovedali, že môže plánovať vraždu? Nuž, pravdepodobne o hlavnej postave tohto filmu. Bývalá učiteľka na dôchodku, ktorá celý život žila s presvedčením, že násilie nič nerieši, je odkázaná na naozaj radikálne riešenie. Keď jej s miestnymi zločincami nepomôže ani len starostka, musí sa o to postarať sama.

Aj únava sa môže stať chorobou. Pozor na varovné príznaky!

6. Trabantem tam a zase spátky

Žáner – dokument, road movie; Krajina pôvodu – Česká republika; Premiéra – 11.04.

Cesta naprieč kontinentami v obyčajných žltých trabantoch sa môže javiť ako výjav z iného sveta. India, Himaláje, útek pred policajtami a mnoho, mnoho zábavy. Nenechajte si ujsť unikátny road movie z dielne našich bratov Čechov.

Knihy nestrácajú na popularite! Títo autori a žánre stále letia

5. Hellboy

Žáner – akčný, dobrodružný, fantasy; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 11.04.

Nie je hrdina ako hrdina. Hellboy pomerne jasne vystáva medzi svojimi kolegami. Minimálne spílenými rohmi. Pod taktovkou Úradu pre paranormálny výskum a obranu sa vydá do Londýna na lov krvavej čarodejnice Nimbue.

Jedine v Cinema City Aupark si pekelnú zábavu s Hellboyom užijete aj vo formáte 4DX.

4. Cyntorýn zvieratiek

Žáner – horor; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 11.04.

Horor z pera majstra strachu a napätia Stephena Kinga oživí váš strach z chodiacich mŕtvol. Nezabúdajte. Domáci miláčikovia vás milujú až za hrob.

Oskarový Rami Malek: Nenápadný chalan, v ktorom ožil Freddie Mercury

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte nám na redakcia@hlavne.sk alebo zavolajte 0910 554 995

3. Zamilovaná Gloria

Žáner – dráma, romantický; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 18.04.

Ako sa hovorí, láska kvitne v každom veku. Tento romantický film pojednáva o rozvedenej päťdesiatničke, ktorá sa rada odviaže v tanečnom klube. Práve tu stretne muža, do ktorého sa napriek všetkým svojim očakávaniam zamiluje. Zamilovanú Gloriu si môžete užiť aj v exkluzívnej predpremiére na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea už 16.4. Lístky kúpite tu.

2. Kliatba kvíliacej ženy

Žáner – horor, mysteriózny; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 18.04.

Príbeh o La Llorone, plačúcej žene, ktorá utopila svoje deti a následne sa v žiali vrhla za nimi do rozbúrenej rieky, je v tomto filme viac ako strašidelnou rozprávkou. La Llorona naozaj kráča po svete a loví malé deti v snahe nahradiť svoje stratené ratolesti. V Cinema City Aupark sa môžete prísť vystrašiť aj vo formáte 4DX.

Dá sa uživiť písaním kníh? Na Slovensku je to ťažšie ako vo svete

1. Avengers: Endgame

Žáner – akčný, fantasy; Krajina pôvodu – USA; Premiéra – 25.04.

Čo dodať. Epický záver mesiaca apríl zabezpečí partia superhrdinov okolo Irona Mana (Robert Downey Jr.), Kapitána Ameriku (Chris Evans), Thora (Chris Hemsworth), Hulka (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlet Johanson) a Hawkeyea (Jeremy Renner). Podarí sa im zvrátiť devastujúci dopad Nekonečnej vojny, v ktorej Thanos (Josh Brolin) lusknutím prstu vyhubil polovicu života vo vesmíre?

Tentoraz na pomoc pôvodnej šestici Avengerov prichádza aj oslňujúca Captain Marvel (Brie Larson) a Ant-Man (Paul Rudd).

Cinema City dokonca prirpavuje neodolateľnú ponuku – maratón filmov Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame už 24. apríla. Vstupenky čoskoro v predaji!

Nepozeraj toľko do počítača, pokazíš si oči! Je to naozaj tak?

Páčil sa vám článok? Dajte mu like alebo share na facebooku a pridajte sa k nám. Ďakujeme 🙂

Môže vás zaujímať

Vo veku 88 rokov zomrel fotograf Gregor