Jednou vetou

Autogramy slávnych – umelecké dielo alebo len škrabanica?

Podpisy svetových hviezd

autorská koláž hlavne.sk

Je to naša značka, identita. Reč je o podpise. Špecialisti z neho vedia veľa prečítať - našu povahu, pocity aj situáciu, v ktorej sme sa podpísali. Čo hovoria autogramy slávnych? Niektoré sú hotové umelecké diela a nájde sa aj zopár škrabošov. Len sa na to pozrite.

Čaba, akože fakt neblázni. Takto oslávi Elán svoju päťdesiatku

Dlhý, krátky, pomaly cez celú stranu, alebo aj ako maľovaný obrázok. Je množstvo podpisov, ktoré ľudia používajú. Odborníci aj z tej trochy vedia rozkódovať, čo sme zač.

Podľa grafológov krátky podpis vypovedá, že ide o netrpezlivú až prchnú osobnosť. Naopak dlhý podpis vypovedá o človeku, ktorý je zodpovedný, ale aj tvrdohlavý no snaživý.

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

V prípade rovného podpisu je to jednoznačné – ide o vyrovnanú povahu, naopak klesajúci podpis hovorí, že daný človek často uvažuje negatívne a má slabú vôľu.

Keď sa niekto podpisuje vzostupne, čiže dohora je to ambiciózny a kreatívny človek. Veľké písmená v podpise sú príznačné pre osobnosť, ktorá je prísna, náročná, ale aj dobrosrdečná či nezávislá. Široký podpis je príznačný pre stratégov, ak niekto príliš tlačí na podpis má veľmi dobrý vzťah k peniazom, kto svoj podpis zdobý bodkou je veľmi pedantný v živote.

Už na strednej z nej boli všetci paf! Viete, kto je toto?

Koho podpis pripomána umelecké dielo má veľké sebavedomie, podčiarknutý podpis je naopak veľmi citlivá osobnosť a prečiarknutý používajú vraj tí, ktorí sú hrdí a chcú toho v živote veľa dosiahnuť.

Čo poviete na podpisy slávnych osobností? Prelistujte si galériu, pri niektorých autogramoch sa možno aj zabavíte.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

zdroj: boredpanda.com

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne