Jednou vetou

Baywatch mánia dorazila aj do slovenského šoubiznisu: Daniela Nízlová z Twiins by mohla konkurovať aj Pamele

Obdobie letných dovoleniek je v plnom prúde a do cestovateľského kolotoča naplno naskočili aj osobnosti našej lokálnej prominentnej scény. Výnimkou nie je ani známe spevácke duo Twiins, konkrétne jeho jedna polovica. Daniela Nízlová si v týchto dňoch užíva chvíle slnečného oddychu na známej pláži Zrće na ostrove Pag pri “slovenskom mori” v Chorvátsku. A ako to už v prípade fotogenickej krásky býva, fanúšikov i virtuálnu verejnosť zásobuje sexi fotografiami v plavkách. Tá posledná stojí za výnimočnú pozornosť. Speváčka sa na nej premenila na ikonickú seriálovú záchranárku.

Exportná slovenská krása: Daniela Nízlová si užíva dovolenku v chorvátskom letovisku. | Instagram

Sesterské (dvojičkovské) duo v zložení Veronika a Daniela Nízlové nie je v slovenskom šoubiznise žiadnym nováčikom, ktorého by trebalo neznalým predstavovať. Na hudobnej scéne sa pohybujú od roku 1996, keď ako 10 – ročné vyhrali detskú pesničkovú súťaž Hviezdička. V priebehu rokov však z detských hviezd vyrástli dospelé a mimoriadne krásne mladé dámy, ktoré reprezentujú Slovensko aj v zahraničí – a to nielen spevom. 

V posledných rokoch rozvírili hladiny svojimi početnými spoluprácami so zahraničnými hviezdami svetového formátu. Pred dvoma rokmi rotoval v rádiách ich singel One Night Stand, ktorý naspievali so svetoznámym rapperom Flo-Rideom. Na konte majú aj spoluprácu so Snoop Doggom, Seanom Paulom či Pitbullom. Povedzme si však narovinu – za ich komerčnými úspechmi nestojí len rýdzi spevácky talent, ale aj ich nepopierateľný šarm a krása. 

Sestry Twiins patria k najpôvabnejším zjavom v slovenskom šoubiznise. | Instagram

Toto spojenie zvlášť v slovenskom šoubiznise veľmi dobre funguje, o čom svedčí nielen úctyhodná doba, počas ktorej sa držia na scéne, ale aj počet fanúšikov a v neposlednom rade obdivné komentáre (najmä) zo strany pánskeho publika, ktoré sa objavujú pod ich početnými zvodne ladenými fotografiami na sociálnych sieťach.

Na práve prebiehajúcej dovolenke v chorvátskom letovisku, známom najmä svojím bohatým nočným životom, kam sympatické speváčky vyrazili za sezónnym oddychom, nijako nevybočujú zo svojho zaužívaného režimu dráždenia pánskych zrakových vnemov prostredníctvom Instagramu. Nejednou fotografiou v plavkách už upútali verejnosť i bulvár, jedna z najnovších však jasne poukazuje na to, že aj do nášho šoubiznisu dorazila Baywatch mánia.

Veronika a Daniela Nízlové. | Instagram

Dnes už kultový seriál zo začiatku z prelomu milénií, ktorý sa vysielal aj u nás pod názvom Pobrežná hliadka, dal svetu sexsymbol Pamely Anderson, preslávil Davida Hasselhoffa, no predovšetkým mimoriadne spopularizoval konkrétny typ červených celých plaviek, ktoré sa stali takmer bezkonkurenčným nadčasovým letným kúskom. 

Začiatkom leta dorazilo do kín jeho voľné, moderné filmové spracovanie v odľahčenom, komediálnom štýle s Kelly Rohrbach, Zacom Efronom a Dwayneom Johnsonom v hlavných úlohách, a to spôsobilo vo svete doslova mániu. Niežeby sa vyznačovalo ktovieakou nápaditosťou či nadpriemernými hereckými výkonmi: príčinou bola “obyčajná” nostalgia za pôvodným seriálom a jeho nesmrteľnými symbolmi, ktoré po celom svete príchod nového filmu vyvolal.

Rok 2017 patrí opäť Baywatchu: Moderný celovečerný remake je kinohitom tohto leta. | Instagram

Inšpirácia fotografie 31 – ročnej Daniely Nízlovej s kamarátkou, na ktorej obe pózujú v červených plavkách s nápisom Baewatch, a ktorú členka speváckeho dua zverejnila včera na svojom instagramovom konte, kde ju sleduje viac ako 62 – tisíc fanúšikov, je preto viac ako priehľadná. Predsa len – byť aspoň na chvíľu Pamelou Anderson, teda objektom túžby miliónov mužov po celom svete, chcela v dobe najväčšej slávy populárneho seriálu zaiste každá žena. A zaiste nebudeme príliš preháňať s tvrdením, že jej dobovej verzii by so svojím sexepílom mohla (minimálne) Daniela smelo konkurovať. Súhlasíte?

Ako Pamela Anderson: Daniela Nízlová predviedla postavu v plavkách, inšpirovaných slávnym seriálom. | Instagram

 

Foto: Instagram

Môže vás zaujímať

Modelku Bar Refaeli a jej matku odsúdili za daňové úniky