Jednou vetou

Belgičan si vymyslel nový spôsob cestovania zadarmo: „Tindersurfing“!

Ďalší mladý muž, ktorý využil nové médiá k uskutočneniu svojho sna

zdroj: Daily Mail

Belgický záletník zatúžil po cestovateľskom dobrodružstve. Našiel si preto nový spôsob ako vysnívané krajiny precestovať za minimum peňazí. Cestovateľovi Anthonymu Bottovi sa podarilo navštíviť 20 miest bez toho, že by utratil čo i len cent za ubytovanie.

Podľa denníka Daily Mail sa mu totiž zakaždým podarí nájsť si ubytovanie prostredníctvom aplikácie Tinder, ktorá slúži ako zoznamka, resp. aplikácia na chatovanie s priateľmi.

25 ročný muž na základe svojich skúseností tvrdí, že vymyslel novú metódu cestoavania, tzv. „tindersurfing“, nový druh medzi mladými cestovateľmi už známeho couchsurfingu.

Vďaka aplikácii sa zoznámil s tromi tisíckami dievčat z čoho 21 slečien súhlasilo, že u nich smie prespať. Za dva mesiace tak mladý dobrodruh navštívil Belgicko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Českú republiku, Poľsko a zavítal aj k nám na Slovensko.

Belgičan si vymyslel skutočne premyslenú stratégiu zoznamovania sa. Písal slečnám, že sú jeho prvou zhodou v novom meste. Následne na to posielal dievčatám odkaz na svoj profil na sociálnych sieťach a žiadal o poskytnutie nocľahu. Podľa jeho slov takáto taktika roztopí srdce i tej najchladnejšej dievčine.

Anthony tvrdí, že je vôbec prvou osobou, ktorá takýmto spôsobom precestovala viacero krajín
25 ročný Anthony Botta si nocľah našiel pomocou aplikácie Tinder, s účtom plus, kde si môže užívateľ nastaviť možnosť v ktorom meste chce aby mu dievčatá aplikácia ponúkala
Podľa jeho slov, hosťujúce slečny nemusia spĺňať vysoký štandard čo sa týka ubytovania ani krásy, dôležité je, aby ho ubytovali
Tento špekulant za ubytovanie v 20 krajinách počas svojich ciest nezaplatil ani cent

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte