Jednou vetou

Bičan s mladou priateľkou. Takto si užíva prvé dni po rozvode

Andrej Bičan s priateľkou Michaelou

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Vieme, kde hľadá útechu pár dní po rozvode. Búrlivé hádky v súdnej sieni s exmanželkou vymenil zabávač Andrej Bičan (43) za nežnosti s mladou priateľkou Michaelou (23). Krátko po rozvode si naplno užívajú jeden druhého. Takto opísal svoje pocity za posledné dni známy moderátor!

Hviezdu TV šou ani nespoznáte. Lujza má talent na maskovanie

Rozviedli ich na druhýkrát. Od mája, kedy bolo pojednávanie odročené, dal pred pár dňami zabávač a moderátor Andrej Bičan (43) definitívnu bodku za 11-ročným manželstvom s Editou (41), s ktorou majú majú 2 dcéry –  Ninku (9) a Aničku (12). Práve starostlivosť o ne mala byť podľa medializovaných informácií dôvodom na búrlivé výstupy pred nedávnom v súdnej sieni.

„Som rád, že sa to skončilo, ale to je všetko, čo Vám môžem povedať. Riešim teraz, kedy budú dcérky so mnou a nehnevajte sa, nebudem to viac komentovať,“ reagoval pre hlavne.sk samotný Bičan, keď sme ho oslovili, ako zvláda prvé dni po rozvode.

VIDEO: Reklamy, ktoré pobavia. Takto nás lákali kedysi automobilky

Náš fotograf ho totiž len niekoľko hodín po údajne emotívnom rozvode zastihol v nákupnom centre v Bratislave, ako si užíva chvíle s mladou priateľkou Michaelou (23). Práve ona údajne naštartovala v Bičanovom živote veľké zmeny, ktoré nedávno vyvrcholili ukončením niekoľkoročného manželstva. „Áno, užívame si teraz jeden druhého viac a je nám spolu fajn. Nemáme sa prečo skrývať. Viete, ja som zmenu v živote naštartoval už skôr, ako prišiel rozvod,“ odpovedal Bičan na otázku, či hľadá v tieto dni útechu a podporu práve u Michaely.

KULEHA: Poplach na letisku kvôli Macronovmu prekvapeniu

Nová známosť známeho moderátora, ktorý už niekoľko rokov hviezdi v relácii 5 proti 5 na obrazovkách verejnoprávnej RTVS a momentálne stíha robiť aj porotcu v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, sa prevalila približne pred rokom. Spolu to vraj ťahali takmer tri roky, vzťah napokon prestali zatĺkať a vyšli s pravdou von. Párik sa toto leto presťahoval z rušného veľkomesta do domu na Čiernej Vode, kde majú viac pokoja i súkromia. Okrem lásky ich má spájať aj spoločný biznis s alkoholom, predávajú rum a bylinný likér.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte