Bývalého hráča NBA vykradli. Neuveríte, na čo sa zlodeji ulakomili

Zlodeji si odniesli skutočne kuriózny úlovok
Bývalého hráča hráč NBA Charlieho Villanuevu v utorok vykradli zlodeji. Tí si svojim počinom chceli zrejme pred prichádzajúcimi Vianocami ešte trochu prilepšiť. Keď si ale prečítate čo so sebou zlodeji vzali zabudnete zatvoriť ústa. Tridsaťtriročný basketbalista správu oznámil na svojom konte na sociálnej sieti Twitter.

Šialení zlodeji zrejme túžia sedieť na „tróne“ bývalého basketbalistu. Villanueva, ktorý hral naposledy za Dallas Mavericks totiž uverejnil fotografiu kúpeľne s prázdnym miestom, kde predtým bola jeho toaleta. Okrem toho mu ukradli aj niekoľko domácich spotrebičov.

Villanueva uviedol, že ho incident šokoval. Zároveň sa posťažoval aj na pomalú prácu polície, keďže podľa jeho vyjadrenia volal na tiesňovú linku až štyrikrát. Ďalší používateľ Twitteru, ktorý si vytvoril profil s menom „Ukradnutá toaleta“, mu napísal pod fotku: „Charlie, hľadáš mňa?“. Informovala o tam agentúra AP.

Takéto prázdne miesto zostalo basketbalistovi namiesto toalety | Takéto prázdne miesto Villanuevovi zostalo namiesto toalety.

Môže vás zaujímať

FOTO: Prvé darčeky pod stromček? Boris Farkaš vyrazil do obchodov