Jednou vetou

Celebritní oteckovia: Tešia sa zo svojich ratolestí!

Oteckovia sa pochválili svojimi ratolesťami na Instagrame

Zdroj: instagram.com

U slovenských celebritných párov už niekoľko mesiacov pretrváva Baby Boom. Niektorí majú potomka na ceste, iní sa už tešia z narodených detičiek. Pozrite sa, ako sa s ratolesťami vychvaľujú známi slovenskí oteckovia!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Z dlhoočakávanej a vytúženej dcérky Matildy sa teší už niekoľko týždňov herec Braňo Deák. Ten iba nedávno oslávil svoje 37. narodeniny a na svojom Instagrame sa pochválil fotkou z oslavy narodeninového dňa, ktorý oslávil s rodinou. Už z prvého pohľadu na Braňovu tvár je jasné, že mu dcérka robí mimoriadnu radosť.

Fashion week v Miláne: Elegancia, luxus a zlatá Prada!

Radosť z príchodu synčeka Noela má aj manžel herečky Mary Bartalos Adrián. S rodinou sa vybrali oddýchnuť v posledné letné dni do neďalekej slovinskej Ljubljany. Aj keď dáva mladému pohybovému učiteľovi otcovstvo zabrať, otcovstvo je pre neho čarovným obdobím.

FOTO: Prichádza jeseň a zima. Tu si predĺžite letnú dovolenku v chladných mesiacoch

Dvojičky Števko a Peťo robia už niekoľko mesiacov radosť spevákovi Peťovi Cmorikovi a jeho partnerke Daniele. Bratia iba nedávno oslavovali rok a pol a podľa spevákových slov rodičov robia šťastnými. Majú sa radi tak, ako to vidia doma,“ napísal k príspevku na Instagrame dojatý spevák.

FOTO: Celebritný baby boom nekončí! Kto sa k nemu pridáva?

Dcérka Matilda robí hercovi radosť:

Synček Noel sa manželom Bartalos narodil iba nedávno:

Synovia Peťa Cmorika oslávili rok a pol:

Manažér, alebo babrák? Rezník šéfuje RTVS už dva roky. O svojich výsledkoch radšej mlčí

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte, či pošlite sms na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!