Celeste Buckingham hazarduje s hlasivkami

Celeste Buckingham (23)

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Toto by určite nemali vidieť jej mladší fanúšikovia. Speváčka Celeste Buckingham (23) sa vôbec nešetrí. Na párty s kamarátmi neodolala zlozvyku, s ktorým bojujú milióny ľudí na celom svete. V jej prípade, keďže sa živí hlasom, by o seba mala viac dbať. Posúďte sami, svedčí jej to takto?

Konečne z basy na slobode. Takto si Cinkota užíva prvé dni

Zlatá mládež v meste. Tak pôsobila partička mladých ľudí, ktorí oslavovali pred pár dňami narodeniny svojej kamarátky. Medzi pozvanými nechýbala speváčka Celeste Buckingham. Tá si z reštaurácie občas vybehla na terasu. Dôvod? Chutná cigaretka uprostred dobre naštartovaného letného večera.

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Popri bafkaní a holdovaní nezdravému zlozvyku sa mladá speváčka výborne zabávala spolu s manažérom Mira Jaroša Michalom Šefčíkom a návrhárom Milanom Švingálom. Ten sa v módnych trendoch dokonale vyzná. Okrem toho, že je spoluautorom módnej značky, dbá o svoj imidž.

Miro Jaroš šokoval hneď dvakrát. Toto urobil pre svoju najdrahšiu osobu v živote

Pred časom si módny tvorca mal dať údajne ako jeden z mála mužov v našom showbiznise upraviť pery. Vylepšeniu vraj neodolali ani kolegovia z branže, hviezdny kaderník Paviel Rochnyak – Bendler a stylista Patrik Veselý.

Zuzana Kanócz a Juraj Loj: Bábätka sa nevedia dočkať

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Mamička Šebová si materstvo naplno užíva

Môže vás zaujímať

Predpremiéru Polanského filmu J’accuse prekazila skupina feministiek