Jednou vetou

Česká Beyoncé sa poriadne odviazala!

Speváčka Monika Bagárová (23)

foto: instagram

Speváčka Monika Bagárová, ktorú často prirovnávajú k Beyoncé si naplno užívala dovolenku v slnečnom Dubaji. Len sa pozrite, aké chrumkavé video natočila so svojou kamoškou, tiež speváčkou Markétou Konvičkovou. Dievčatá to vedia roztočiť!

Monika Bagárová zaujala ešte v roku 2009, keď postúpila do finále Česko-Slovenskej Superstar. Hoci skončila na 5. mieste, rozbehla vďaka tejto súťaži úspešnú kariéru. Na konte má spoluprácu s Robom Opatovským, Igorom Kmeťom a ďalšími hviezdami. Svoju silnú fanúšikovskú základňu má nielen doma v Česku, ale aj na Slovensku.

Prečítajte si aj: Pozrite sa, kto sa prechádzal Prahou – veď to je…

Svoje pesničky ladí do štýlu, v ktorom sa miešajú prvky jazzu, soulu či RnB. Práve v tejto kombinácii a jej exotickému vzhľadu aj vystupovaniu ju často prirovnávajú k veľkej hudobnej ikone – speváčke Beyoncé.

Rodáčka z Brna si voľné chvíle vie poriadne užívať. V Superstar si evidentne „sadla“ s Markétou Konvičkovu, s ktorou je dodnes veľmi dobrá kamarátka.

Odporúčame aj: Pekné mažoretky v uliciach Bratislavy?

Dievčatá si pred pár dňami naplno vychutnali slnkom zaliaty Dubaj a pre svojich fanúšikov nahrali aj chrumkavý pozdrav na instagrame. Len sa na to pozrite, ako všetkých rozpálili v „županovej choreografii“. Video už videlo takmer 300-tisíc fanúšikov:

Oddych na pár dní: speváčka Monika Bagárová relaxovala v Dubaji | foto: instagram
Ladí im to hudobne aj na dovolenke, zľava speváčky: Markéta Konvičková a Monika Bagárová | foto: Instagram

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte