Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Adela Vinczeová

fotokoláž MIPS/hlavne.sk

Mať hodinky, okuliare, či topánky ako nosí Adela? Žiaden problém! Tieto doplnky úplne nepoložia vašu peňaženku a celkom budete štýlová kočka. Baby, pozrite sa, koľko vysolíte za doplnky, ak chcete byť presne ako známa moderátorka.

Pohodový piatoček? Pozrite sa, kto takto prišiel o sako

Jedna z našich najžiadanejších moderátoriek Adela Banášová – Vinczeová (37) má celkom vyberaný vkus. Na nedávnej akcii sme si všimli zopár doplnkov, ktoré mala na sebe.

Hviezdne outfity inak – pozrite sa, toto by ste zvládli doma tiež!

Letné – plátené topánky, ktoré nosí známa moderátorka sú spoza „veľkej mláky“ rovno z L.A. – Kalifornie. Pri troche šťastie ich na e-shope zoženiete aj za dobrú cenu v týchto dňoch.

Adela holduje aj technickým novinkám, svedčia o tom smart-hodinky na jej ruke. Tie sa dajú spárovať s mobilom a môžete v nich využívať množstvo užitočných aplikácií (krokomer, mapy, merač tepu a iné…).

Nenápadná. Takto nakupuje SuperStar

Pred silným slnkom si svoje oči chráni jedným z posledných modelov vyhľadávaného výrobcu okuliarov. Pozreli sme sa v internetových obchodoch, koľko by vás vyšli Adeline vychytávky. Spolu za tieto doplnky zaplatíte podľa našich zistení cez 500 eur.

Pozrite si galériu doplnkov Adely Vinczeovej nižšie:

Adela používa tieto smart-hodinky

Topánky, ktoré nosí Adela Vinczeová

Čo poviete na slnečné okuliare, ktoré má Adela?

 

 

 

Môže vás zaujímať

Krimi príbehy, z ktorých doslova mrazí. Veď sú zo severu