Jednou vetou

Chceš byť ako Adela? Imidž za pár stoviek

Adela Vinczeová

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Mať hodinky, okuliare, či topánky ako nosí Adela? Žiaden problém! Tieto doplnky úplne nepoložia vašu peňaženku a celkom budete štýlová kočka. Baby, pozrite sa, koľko vysolíte za doplnky, ak chcete byť presne ako známa moderátorka.

Pohodový piatoček? Pozrite sa, kto takto prišiel o sako

Jedna z našich najžiadanejších moderátoriek Adela Banášová – Vinczeová (37) má celkom vyberaný vkus. Na nedávnej akcii sme si všimli zopár doplnkov, ktoré mala na sebe.

Hviezdne outfity inak – pozrite sa, toto by ste zvládli doma tiež!

Letné – plátené topánky, ktoré nosí známa moderátorka sú spoza „veľkej mláky“ rovno z L.A. – Kalifornie. Pri troche šťastie ich na e-shope zoženiete aj za dobrú cenu v týchto dňoch.

Adela holduje aj technickým novinkám, svedčia o tom smart-hodinky na jej ruke. Tie sa dajú spárovať s mobilom a môžete v nich využívať množstvo užitočných aplikácií (krokomer, mapy, merač tepu a iné…).

Nenápadná. Takto nakupuje SuperStar

Pred silným slnkom si svoje oči chráni jedným z posledných modelov vyhľadávaného výrobcu okuliarov. Pozreli sme sa v internetových obchodoch, koľko by vás vyšli Adeline vychytávky. Spolu za tieto doplnky zaplatíte podľa našich zistení cez 500 eur.

Pozrite si galériu doplnkov Adely Vinczeovej nižšie:

Adela používa tieto smart-hodinky | fotokoláž MIPS/hlavne.sk

Topánky, ktoré nosí Adela Vinczeová

Čo poviete na slnečné okuliare, ktoré má Adela? | fotokoláž MIPS/hlavne.sk

 

 

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte