Jednou vetou

Chcete viac sexu a orgazmov? Skoncujte s lepkom!

Americkí vedci opäť prišli s prekvapivým zistením

zdroj: Sputnik, foto: Facebook, Sara Eirew

Už tradične, aj v novom roku prichádzajú americkí vedci so zaujímavými výsledkami prieskumov. Najnovšie zistili, že mladí ľudia, ktorí do svojej stravy nezaraďujú potraviny obsahujúce lepok majú omnoho lepší sexuálny život, ako tí ktorí sa mu nevyhýbajú.

Účinky vylúčenia lepku, resp. gluténu zo svojej stravy si v dnešnej dobe pochvaľuje množstvo ľudí. Aj pre tých, ktorí nie sú na bezlepkovú stravu odkázaní sa odstránenie lepku zo stravy stalo akýmsi trendom. Aj preto obchody čoraz viac rozširujú svoju ponuku nie len o bio, ale aj bezlepkové produkty.

Podľa výsledkov spomínaného prieskumu osoby, ktoré brázdia uličky s bezlepkovými potravinami, a vylúčili lepok zo svojho jedálnička chodia častejšie na rande a celkovo sa posteľným aktivitám venujú vo väčšej miere. Okrem toho, z päť tisíc respondentov tiež polovica priznala, že má pravidelné a silné sexuálne zážitky.

Zaujímavosťou je, že podľa názoru vedcov majú okrem stravy, charakteru vplyv na sexuálny život aj politické názory. Najnovšie sa tiež nechali počuť, že masturbácia možno škodí zdraviu.

Tak čo vyskúšate bezlepkové stravovanie aj Vy?

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte