Jednou vetou

Chrípka si nevyberá: Karel Gott skončil cez víkend náhle v nemocnici

Karel Gott

foto: Facebook

Mal spievať na plese a nič sa nekonalo! Zákerná chrípka potrápila tento víkend aj Karla Gotta (78), maestro bol náhle prevezený do nemocnice. Za všetkým sú vysoké horúčky a chrípka, ktoré momentálne úraduje aj v susednom Česku. Čo hovoria na Gotta lekári?

Ako informoval český portál blesk.cz „Božský Kája“ mal cez víkend vystúpiť na plese Budějovického Budvaru. Svoju účasť musel Gottov manažment náhle zrušiť a miesto pódia ho čakala nemocničná posteľ. Bol hospitalizovaný z dôvodu chrípky a podľa ďalších informácií bol jeho stav veľmi akútny vzhľadom k jeho veku a respiračným problémom z minulosti.

Problémy už v minulosti

Pripomeňme, že zdravotné problémy Karla Gotta sužujú od roku 2015, keď bol náhle prevezený do nemocnice kvôli problémom s brušnou dutinou. Počas zákroku však lekári zistili, že ochorenie je o mnoho vážnejšie ako predpokladali a diagnostikovali mu onkologické ochorenie – nádor na lymfatických uzlinách. Boli to najťažšie chvíle v jeho živote ako aj pre rodinu, nakoľko Karel ostal cez Vianoce v nemocnici.

Gott vtedy okamžite podstúpil chemoterapiu a všetky potrebné liečenia, vďaka čomu sa podarilo zákernú chorobu poraziť a tak sa opäť mohol vrátiť na pódiá – robiť radosť svojím fanúšikom. Preto pri akýchkoľvek najmenších náznakoch lekári spozornejú a snažia sa Zlatého Slávika dostať čo najskôr do formy. Maestro, hlavné.sk želá skoré uzdravenie!

Môže vás zaujímať

FOTO: Fotka pre fanynku? Superstárista Cmorík nemal na tomto mieste žiaden problém