Jednou vetou

Členovia britského dua Her’s zomreli pri dopravnej nehode počas turné

Ilustračné foto

foto: Pixabay.com

Obaja členovia britskej hudobnej skupiny Her's a ich manažér prišli o život pri dopravnej nehode v americkom štáte Arizona. S odvolaním sa na informácie od vydavateľstva o tom v piatok informovala agentúra DPA.

Stephen Fitzpatrick, Audun Laading a manažér Trevor Engelbrektson sa v rámci severoamerického turné presúvali z Phoenixu do mesta Santa Ana. Nehoda sa stala v stredu nadránom približne 50 kilometrov juhozápadne od Los Angeles.

Podľa spravodajskej stanice Sky News štyria ľudia zomreli po tom, ako bližšie nešpecifikované vozidlo vošlo do protismeru a vrazilo do oproti idúcej dodávky s tromi ľuďmi.

Vo veku 52-rokov zomrel spevák Dan Nekonečný

„Všetkých nás to zobralo a veľmi zarmútilo. Stratili sme svojich priateľov a svet prišiel o ich talent,“ napísalo na Facebooku hudobné vydavateľstvo Heist or Hit.

Indie duo z britského Liverpoolu vydalo vlani svoj debutový album s názvom Invitation To Her’s. Fitzpatrick zo severozápadného Anglicka a Laading z južného Nórska sa zoznámili počas štúdia na Liverpoolskom inštitúte múzických umení.

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte