Jednou vetou

Čo môžu mať títo spoločné? Jedno ich spája!

Každý je iný, no predsa len majú niečo spoločné

autorská koláž hlavne.sk

Neuveríte, čo spája tieto známe tváre. Jeden obyčajný dátum, 23. júl, kedy majú všetky tieto hviezdy narodeniny. Mohli by si zorganizovať jednu spoločnú párty. Len sa na to pozrite, kto všetko oslavuje naraz v spomínaný deň. Je však tento dátum skutočne obyčajný a ide o náhodu, alebo skrýva číslo 23 v sebe aj nejakú výnimočnú silu? Zistili sme od numerológov viac. Ozaj a keď ste sa narodili 23. 7., všetko najlepšie želáme!

Princ George oslavuje piate narodeniny

Keby si dohodli spoločnú narodeninovú párty, bola by to obrovská oslava, ale pravdepodobne by sa ich nepodarilo zorganizovať, aby prišli na jedno miesto. Jedno však majú na celý život spoločné! Všetci sa totiž narodili 23. júla. Roky sú samozrejme rozdielne.

Celeste Buckingham hazarduje s hlasivkami

Kto všetko oslavuje? Známy „depešák“ Martin Gore, alebo hviezda filmov o Harrym Potterovi – Daniel Radcliffe, jeden z najlepších gitaristvov Slash zo skupiny Guns´N´Roses, Francis z hudobnej skupiny Travis alebo herec Woody Harrelson, ktorého poznáme z filmov Ľud vs. Larry Flint, Hviezdne vojny, či trilógie Hry o život.

Feldek na kávičke. S kým si to hrkútal?

S týmito hviezdami má spoločný dátum narodenia známy slovenský herec Robo Jakab, ktorého poznáme z Partičky, alebo seriálu Kolonáda, ďalej obľúbený aj u nás český spevák Vojta Dyk. V rovnaký deň sa narodil aj bývalý kandidát na prezidenta a textár mnohých dodnes neprekonateľných hitov Michal Horáček (Levandulová, Srdce jako kníže Rohan, Bude mi lehká zem a iné). Viac nájdete v našej galérii nižšie. Pozrite si aj videá na konci článku.

Modusák Janko Lehotský na nákupoch

Čo znamená číslo 23?

Podľa numerológov je číslo 23 – Kráľovská levia hviezda. Sľubuje úspech v osobnom živote i v práci a zaručuje pomoc a ochranu vysoko postavených osôb. Je to veľmi šťastné číslo, ktoré osobu alebo entitu požehnáva mimoriadnou priazňou. Človek narodený dvadsiateho tretieho dňa v mesiaci, tuží po voľnosti, ale v skutočnosti potrebuje len pochopenie a rozmaznávanie. Je nadaný, podnikateľ a hlavne neznáša obmedzovanie. Väčšinou máva úspech pri jednaniach s ľuďmi, dokáže však byť chladný, sebecký a necitlivý. Často býva človek narodený v tento deň nerozhodný a nenávidí stres. Ak nedokáže udržať rovnováhu vo vzťahu, jeho život je bez lásky, a lásku venuje majetku.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Kam sa vybrali dovolenkovať naše hviezdy?

Michal Horáček a jeho legendárny hit:

Martin Gore z Depeche Mode má narodeniny 23. júla:

Slash zo skupiny Guns´n´Roses oslavuje:

Nová popová ikona? Nie! Iba retríver Max

Môže vás zaujímať

Dosť bolo jedenia a leňošenia. Cvičenie ako novoročné predsavzatie funguje takto