Jednou vetou

Ďalší šialený trend prichádza, ovládne aj nežné pohlavie na Slovensku?

Do sveta sa valí nový druh spodnej bielizne, vyskúšate ho?
Rapperi alebo stavbári? Kto inšpiroval výrobcu tohto nového typu dámskej spodnej bielizne? Najčastejšie takto môžme vídať pánov inštalatérov či stavbárov, ktorí v zápale práce a rôznych póz, do ktorých sa počas nej dostávajú často nájdu svoje pozadie vykúkať do sveta.

Aj keď by sa niekomu tento pohľad mohol zdať nechutný a nevhodný, čo sa týka mužského pohlavia v prípade žien to tak zrejme nemusí úplne byť.

S tým zrejme súhlasia aj vynaliezaví Japonci. Práve tí totiž vymysleli úplne nový strih dámskych nohavičiek, nazvali ho super low rise, teda super nízky „pás“.

Nositeľky takejto bielizne totiž odhalia o niečo viac ako sme zvyknutí, respektíve inú časť dámskeho pozadia, než tú, na ktorú sme zvyknutí pri tzv. tango nohavičkách. Spoločným znakom oboch však stále zostáva, že sú viac „imidžovou“ záležitosťou, než praktickou.

My zatiaľ však len dúfame, že tento strih sa neprenesie aj do tohtoročnej plavkovej sezóny. Či sa Japoncom podaril husársky kúsok alebo úplná zbytočnosť už posúďte sami.

Náklady na takúto spodnú bielizeň by vzhľadom na množstvo použitého materiálu nemuseli byť veľké. Aká bude cena? | zdroj: Twitter
Obliekli by ste si takúto úspornú bielizeň? | zdroj: Twitter
Hádanka: Koľko takýchto nohavičiek treba na ušitie jedných klasických? 😀 | zdroj: Twitter

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte