David Hasselhoff oslavuje a bude sa ženiť

David Hasselhoff oslavuje 66. narodeniny

autorská koláž hlavne.sk

Poznáme ho z úspešných amerických seriálov Baywatch, či Knight Rider. Okrem toho nahral vyše 15 hudobných albumov. Kariéru a vzťahy mu však naštrbili problémy s alkoholom, pre ktoré sa mu rozpadli už dve manželstvá. Pozrite sa, ako išiel čas s Davidom Hassehoffom. (foto nižšie v článku)

Smola alebo šťastie? Aj toto zažili v piatok trinásteho známe tváre!

Michael David Hasselhoff pochádza z Baltimore, USA. Najviac si ho pamätáme zo seriálov, ktoré boli aj u nás veľmi obľúbené. Buď to bol vyšportovaný plavčík Mitch Buchannon v seriáli Baywatch, alebo akčný šofér so svojím super inteligentným autom Kitt v seriáli Knight Rider.

KULEHA: Tajnosti kráľovnej Alžbety II. a Donalda Trumpa

Účinkoval aj v niekoľkých filmoch. K tým najznámejším určite patrí komédia Nežní zmetkári 2., horror Teror, alebo dobrodružná snímka Fotograf, či thriller Lavína, v ktorom stvárnil svoju prvú zápornú úlohu.

Modusák Janko Lehotský na nákupoch

V utorok (17. 7.) oslavuje americký herec 66. narodeniny a čoskoro sa bude tretíkrát ženiť. Jeho manželkou sa stane o 29 rokov mladšia bývalá modelka Hayley Roberts. Párik sa zasnúbil minulý rok na jar.

Autogramy slávnych – umelecké dielo alebo len škrabanica?

Z predchádzajúcich manželstiev má filmová hviezda dve dospelé dcéry, s ktorými len nedávno začal opäť komunikovať, nakoľko herec si prešiel v čase ich dospievania ťažkým obdobím (alkohol, drogy, nevera). Dnes zdá sa opäť žiari šťastím a za temným obdobím, aj vďaka svojej partnerke, dáva hrubú čiaru Pozrite si, ako šiel čas Davidom Hasselhoffom.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Chuť na šláger? David Hasselhoff – Looking for Freedom:

Môže vás zaujímať

Po dlhom boji s rakovinou zomrela speváčka skupiny Roxette