Jednou vetou

Demi Lovato vydáva album s názvom Tell Me You Love Me

Multiplatinová americká hviezda Demi Lovato, ktorá má na konte aj niekoľko nominácií na Grammy, vydáva dnes nový album, ktorý dostal pôsobivý názov Tell Me You Love Me. Demi o novinke prezradila, že má soulovejší vibe a že sa pri jej tvorbe nechala inšpirovať umelcami, ako sú napríklad Aretha Franklin, Christina Aguilera a Kehlani.

Na novom, v poradí už šiestom albume spolupracovalo spoločne s Demi množstvo uznávaných skladateľov a producentov, spomeňme Warrena „Oaka“ Feldera (Kehlani/Nicki Minaj), Seana Douglasa (David Guetta/Madonna), Johna Hilla (P!nk/Rihanna) a Stinta (Zara Larsson/Carly Rae Jepsen).

Novinka je dostupná v štandardnej verzii s 12 piesňami, ako aj vo verzii de luxe, ktorá je bohatšia o tri tracky. Vlajkový singel  Sorry Not Sorry, ktorý bol zverejnený v lete, celosvetovo zaznamenal vyše 120 miliónov streamov a na YouTube už prekročil hranicu 140 miliónov zhliadnutí.

Celkovo však Demi Lovato za svoju spevácku kariéru dosiahla doposiaľ neuveriteľných šesť biliónov streamov. Na novinke nebudú chýbať ani songy Tell Me You Love Me, You Don’t Do It for Me Anymore, či Sexy Dirty Love, ktoré boli zverejnené v predchádzajúcich týždňoch.

Silná Demi má skutočne široké obzory

Demi sa okrem hudby a herectva angažuje aj v rôznych filantropických projektoch. Najčastejšie podporuje aktivity na ochranu životného prostredia a boj proti šikane na školách.

V roku 2009 napríklad spoločne s Miley Cyrus, Selenou Gomez a Jonas Brothers naspievala charitatívnu pieseň Send It On, ktorá slúžila ako ústredná melódia pre ekologickú organizáciu Friends For Change. Okrem toho Demi dlhodobo bojuje za práva žien a LGBT komunity. Je tiež výkonnou producentkou dokumentu Beyond Silence, ktorý zobrazuje život s mentálnymi ochoreniami, ako sú bipolárna porucha, schizofrénia a depresia.

Sama Demi bola v minulosti nútená predčasne ukončiť úspešné turné s Jonas Brothers a nastúpiť do liečebného zariadenia špecializovaného na liečbu fyzických a emocionálnych problémov. Trpela bulímiou, sebapoškodzovaním a bola jej diagnostikovaná bipolárna porucha.

Problémy sa istý čas snažila riešiť alkoholom a inými návykovými látkami. Z tohto mimoriadne neľahkého životného obdobia však v roku 2011 vzišiel album s výstižným názvom Unbroken. Pri jeho tvorbe Demi čerpala najmä z vlastných zážitkov a skúseností, preto bol výsledok mimoriadne osobný, čo ocenili nielen fanúšikovia, ale aj kritika.

Práve dnes prichádza Demi Lovato s albumovou novinkou Tell Me You Love Me, ktorá je jasným dôkazom, že speváčka zreje ako víno. Jej mocný hlas si fanúšikovia môžu vychutnať hneď na viacero spôsobov – od uvoľnených party songov až po epické balady, v ktorých Demi naplno využíva svoj unikátny hlasový rozsah.

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte