Jednou vetou

Deti v USA si vynašli spôsob ako sa pomstiť matke za odobratie telefónu

Malí špekulanti svojej mame pripravili poriadne ťažkú noc

zdroj: Sputnik, foto: WP

Americké deti dnes už skutočne asi nič neodradí! Najnovšie si 4 americké ratolesti našli originálny spôsob ako sa pomstiť svojej mame za to, že im na noc bráva ich mobilné telefóny a tablety. Matky berú častokrát svojim deťom tablety či mobily, aby na nich netrávili nezdravé množstvo času.

Rovnako tak i Michelle Gigger, ktorá ich pravidelne svojim deťom na noc odoberá. S tým, čo si vďaka tomuto zvyku privodila sa podelila na svojom účte na Twitteri.

Štyri decká sa tento raz rozhodli svojej mame odopreté chvíle na mobiloch spočítať. Na všetkých zariadeniach, ktoré im mama bráva nastavili budík. Všetky zariadenia tak mamu zobudili niekoľko krát počas noci v rôznu dobu.

„Som ohromená ich vynaliezavosťou a tímovou prácou,“ zavtipkovala Michelle na svojom Twitter účte. Deťom sa to však, ale až tak nevyplatilo. Momentálne totiž majú vďaka svojej originalite domáce väzenie.

Ako dôvod odoberania telefónov matka uviedla fakt, že počas svojej praxe v škole sa každodenne stretáva s množstvom ospalých žiakov, ktorí sa počas noci hrajú na telefónoch do neskorých hodín a následne sa v škole nevedia sústrediť. Matka tak verí, že týmto trestom zabezpečí svojim ratolestiam lepšie študijné výsledky.

Môže vás zaujímať

Nomináciám na 2020 MTV Video Music Awards vládnu Ariana Grande a Lady Gaga