Jednou vetou

Divná móda zaplavuje svet. Trúfate si na toto?

Speváčka a herečka Jennifer Lopez vyšla do ulíc dosť netradične

autorská koláž hlavne.sk, instagram JL

Takto ste ju ešte nevideli. Veď vyzerá, akoby pustila do gatí! Aj latino diva Jennifer Lopez (49) si obľúbila najnovší módny výstrelok. Sú to džínsy alebo čižmy? To musíte vidieť, čo sa vo svete nosí a možno ste na to natrafili aj u nás. Trúfli by ste si na tento uletený doplnok?

Drsná reality show: Bocian verzus leopard. Uff, to bolo tesné!

Skutočne uletená módna novinka. Tento kúsok je len pre tých, ktorí sa neboja experimentovať. Aj latino diva, známa speváčka a herečka Jennifer Lopez si osvojila ten módny hit. Len sa na to pozrite, ako sa objavila na verejnosti.

Nová popová ikona? Nie! Iba retríver Max

Na prvý dojem sa zdá, že ide o trapas so spadnutými nohavicami. Lenže v skutočnosti je to optický klam. Ide totiž o čižmy z džínsoviny, ktoré siahajú tesne nad kolená a na vrchu ich lemuje malý opasok. Čižma je opásaná doslova na nohe!

Skvelá zábava po celý deň. V Urpineri to žilo!

Nezvyčajná novinka pôsobí miestami veľmi komicky, ale získava si čoraz viac fanúšikov. Hneď po Jennifer Lopez si takéto čižmiská zaobstarala speváčka Rihanna, ktorej sadli ako uliate. Posúďte v galérii nižšie.

Toto jednoducho každý trendsetter musí mať vo svojom šatníku, či botníku. Tento hit nenechal na seba dlho čakať a objavili sa aj prvé paródie na módnu vychytávku. Tento hit sa istotne bude nosiť aj u nás, ale schválne, trúfate si na toto?

GALÉRIA (kliknite na obrázky)

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte