Dominovala Brit Awards, dominuje znova! Dua Lipa ovládla anglický éter!

22 ročná britská speváčka si momentálne užíva kraľovanie britskej hitparáde

zdroj: TASR, Wiki, Facebook

Speváčka Dua Lipa ovládla anglický éter. Najhranejšou pesničkou na ostrovoch je jej skladba IDGAF. Sympatické dievča sa tak teší z premiérového prvenstva v rádiovom prehľade. Odkedy sa objavila na speváckej scéne jej piesne sa síce tešili veľkým úspechom a spolupracovala s osobnosťami svetového formátu, so žiadnym z predchádzajúcich singlov sa jej to však nepodarilo.

Dua Lupa je anglická speváčka, skladateľka textov a modelka. Narodila sa v roku 1995 v Londýne. Jej hudobná kariéra začala, keď mala 14 tak, že začala prespievavať piesne na YouTube. V roku 2015 podpísala zmluvu s Warner Music Group a krátko na to vydala svoj prvý singel.

Debutový album nesúci jej vlastné meno vyšiel v júni roku 2017. Fanúšikom prináša sedem skladieb, z ktorých dve „Be the One“ a „IDGAF“ sa dostali do britského rebríčka top 10.

Momentálne najobletovanejšou interpretkou anglickej hudobnej scény

Po historickom zápise v počte obdržaných nominácií na Brit Awards a dvojnásobnom víťazstve vo výročných cenách prežíva najkrajšie obdobie svojej kariéry.

Anglicko ju obdivuje, debutový album aj singel IDGAF sa zhodne vyšplhali na tretie miesto v hitparáde. V britských rádiách pieseň v minulom týždni zaznela 4.383 krát a celkovo už v Anglicku prekonala 20 tisíc prehraní v rádiu. A pretože v ten istý čas sa jej singlu New Rules darí aj v Amerike, môžeme o speváčke hovoriť ako o svetovej vládkyni rozhlasového éteru.

Môže vás zaujímať

Fashion week v Sao Paulo: Jedinečná brazílska móda!