Jednou vetou

Dušan Pašek uzavrel ďalšiu životnú etapu, má na to aj papier!

Z úspešného slovenského hokejistu Dušana Pašeka ml. je už pán magister
Obľúbený slovenský hokejista Dušan Pašek sa okrem titulov ako najproduktívnejší hráč či najlepší strelec sezón môže od dnes pýšiť titulom naviac! Vo veku 33 rokov sa stal držiteľom vysokoškolského titulu. Od dnešného dňa tak nie je iba pán hokejista, ale aj pán magister.

Hokejista a súčasný partner markizáckej moderátorky Miriam Kalisovej toho stíha naozaj dosť! Okrem športových aktivít, hokeja či futbalu s iClinic tímom stíha aj podnikať, komentovať, cestovať a dokonca sa aj venovať škole.

Multitalent Pašek sa doma na gauči určite nenudí

Nie je to tak dávno čo sa mu podarilo úspešne rozbehnúť kaviareň na renomovanej očnej klinike a už má opäť dôvod na oslavu. Najnovším víťazstvom na jeho konte je zisk magisterského titulu z Vysokej školy manažmentu v Bratislave.

Zdá sa, že moderátorka Miriam Kalisová si po nevydarenom manželstve s Martinom Šmahelom vybrala skutočne dobre. Takéhoto šikovného a ešte aj vzdelaného muža by brala určite každá slovenka!

Hrdý Dušan Pašek sa takto pochválil svojim fanúšikom na sociálnych sieťach: „Po dlhom boji sa mi podarila ďaľšia životná méta, Mgr. Dušan Pašek ??“ | foto: FB
„Pašekovym koníčkom sa po ukončení hokejovej kariéry stal futbal, vďaka čomu si koncom minulého roka vyslúžil od zmätenej bulvárnej editorky nálepku „exfutbalista“, na čom sa jeho priatelia i Slovensko dobre pobavilo | foto: Instagram
S Miriam Kalisovou na zápase | foto: FB

Môže vás zaujímať

Instagram cenzuroval Madonnu za šírenie dezinformácií