Dvojník hollywoodskeho herca v parlamente! O koho ide?

Ktorý politik sa kedysi podobal na amerického herca?

facebook, pinterest.com, koláž hlavné.sk

Dvojník známeho herca v parlamente! Aj to by sa dalo povedať pri pohľade na fotografiu zo študentských čias, ktorú zverejnil šéf parlamentu Andrej Danko (SNS). Pri príležitosti Dňa učiteľov sa odhodlal k recesii a zaspomínal si na svoje školské časy. Okrem blahoželania učiteľom ukázal vysokoškolský index, bifľoš to teda nebol! Dokonca priznal, že ho potrápili dnešní kolegovia z parlamentu. My sme zistili aj podobnosť s filmovými hviezdami, alebo hokejovou legendou. Pozrite si fotografie nižšie v článku.

VIDEO: Danko si udrel do stola. Zavedie toto aj u nás?

Po svojom sa rozhodol zareagovať na Deň učiteľov šéf národniarov a zároveň predseda parlamentu Andrej Danko (SNS), ktorý zverejnil svoj index z vysokej školy. „Každý podpis v mojom indexe mi pripomína školské časy, na ktoré rád spomínam, aj vďaka mojim učiteľom.“ uviedol Danko a zároveň sa aj priznal, že niektoré predmety ho na škole potrápili.

Učili ho kolegovia z koalície

Svet je naozaj malý, pretože súčasného šéfa Národnej rady na Právnickej fakulte učili jeho dnešní kolegovia z parlamentných lavíc – Lucia Žitňanská a Peter Kresák (obaja Most-Híd). Pri niektorých predmetoch sa aj riadne zapotil. „Na 3 od poslanca Petra Kresáka, však dobré spomienky nemám?. Na druhej strane, 1 od bývalej ministersky spravodlivosti Lucii Žitňanskej potešila.“ spomína Danko na vysokú školu.

Andrej Danko na Pohode. V tejto forme by ste ho vôbec nečakali

„Tento deň však chcem poďakovať všetkým učiteľom, za ich celoživotnú prácu s deťmi a mládežou.“ uzavrel predseda Národnej rady pri príležitosti Dňa učiteľov.

Vysokoškolský index Andreja Danka: Kresák za dobre (3), výborne (1) od Žitňanskej

Podobnosť so známymi hercami a hokejovou legendou

Keď sa pozriete bližšie na študentskú fotografiu Andreja Danka (43) a hviezdu amerického seriálu „Miami Vice“z 80. tych rokov, akoby boli rodina! Don Johnson (68) aj súčasný šéf parlamentu nosili na vtedajšiu dobu štramácke účesy, ktoré nie sú out ani v dnešnej dobe. Celkom sa podobajú ako mladší a starší brat, čo poviete?

Zľava: Predseda Národnej rady SR Andrej Danko, americký herec Don Johnson

Alebo sa Andrej Danko viac podobal počas štúdia práva na charizmatického Antonia Banderasa (57) či hokejového nezmara Jaromíra Jágra (46)? Podobnosť účesov čisto náhodná, porovnajte sami:

Zľava: Antonio Banderas, Andrej Danko, Jaromír Jágr

Môže vás zaujímať

Tip na výlet: Jeseň hrá farbami na týchto miestach a podujatiach