Jednou vetou

Ekluzívne: S kým si Rytmus vyrazil do mesta? A kde nechal Jasminu?

Patrik ˮRytmusˮ Vrbovský (41) a Jasmina Alagič (28)

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Vybehol s priateľmi do mesta, dobre sa najedol a ufujazdil preč. Svoju novú lásku, moderátorku Jasminu Alagič však vynechal. S kým si to Rytmus vyrazil do reštaurácie? Zdá sa, že mu chutilo a chvíle pri Dunaji si celkom užíval...

Patrik „Rytmus“ Vrbovský (41) si užíval tento týždeň s priateľmi v reštaurácii. Moderátorku Superstar Jasminu Alagič, s ktorou má najnovšie tvoriť pár, by ste pri ňom márne čakali. Náš čitateľ známeho rapera zastihol v meste, v dobrej nálade a spoločnosť mu robil starý známy kamarát zo skupiny Kontrafakt – Michal „Ego“ Straka (34) s manželkou.

Kde nechal Jasminu?

Pritom len pred pár dňami priniesol denník Nový Čas exkluzívne zábery, na ktorých si Rytmus a Jasmina užívajú spoločné chvíle v lunaparku v Budapešti. Prečo ju tentoraz vynechal? Jasmina je momentálne zaneprázdnená moderovaním speváckej TV Show – Superstar a živé prenosy sa vysielajú každý týždeň z Prahy.

Žiaden smútok

Sú tomu už dva mesiace, čo Rytmus a Dara šokovali svojich fanúšikov správou o ich rozchode po siedmich rokoch. „Neuvidíte nás plakať ani na seba hádzať špinu. Žiadna nie je, rozchádzame sa v mieri. A práve z dôvodu, že sme si aj naďalej extrémne blízki, bolo veľmi ťažké si už pred pár mesiacmi priznať, že sa náš vzťah unavil a vysloviť slovo koniec,“  uviedla vtedy speváčka na svojom profile a ku statusu pridala spoločnú fotografiu s Rymusom.

Kávička, polievočka alebo len cigaretka. Takto obedujú naši poslanci

Hoci sa povrávalo, že príčinou nemá byť nikto tretí v ich vzťahu, začalo sa nedávno povrávať, že Dara údajne vymenila Rytmusa za „mladšiu verziu“ a to 29-ročného modela a futbalistu – Dávida. Ten si so speváčkou zahral pikantné scény v jej nedávnom klipe ku pesničke Miesta (klip nájdete nižšie). Či je naozaj na tom aj niečo pravdy, ukáže čas…

Patrik ˮRytmusˮ Vrbovský (41) s priateľmi v meste, 23. 5. 2018. CELÚ FOTOGRAFIU nájdete nižšie:

IMT Smile predstavujú novú pieseň – pozrite si aj videoklip TU

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Pozrite si najnovší videoklip Dary Rolins, v ktorom hrá údajne jej nový priateľ:

Twiinsky na Miami: To musíte vidieť, čo sa im stalo!

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte