Jednou vetou

Exkluzívne: Video z vianočného fotenia Heringhovej s deťmi. To bola zábava!

Andrea Heringhová sa rozhodla pre každoročné fotenie s deťmi pred stromčekom

autorská koláž hlavne.sk, instagram AH, bertasvarcphotographer

Vyparádení, vysmiati a poriadne si to celý deň všetci užívali. Bývalá modelka a matka dvoch detí Borisa Kollára, Andrea Heringhová (38) ani tento rok nevynechala vianočné fotenie s deťmi. Okrem zábavy bol čas na klebetenie s kamarátkou a fotografkou celebrít Bertou Beky Švarcovou. Andrea nás exkluzívne zobrala do zákulisia v ateliéri. Pozrite sa, aké video sa podarilo natočiť!

Vyparádená Heringhová s deťmi pod stromčekom. Prečo sa fotili naposledy?

Každý rok si to nenechajú ujsť, bez toho jednoducho nemajú Vianoce. Andrea Heringhová si vyrazila pred pár dňami do fototeliéru s deťmi, všetci sa pekne vyparádili a pózovali s rôznymi vianočnými dekoráciami. „To je niečo, čo nemôžeme vynechať. Deti majú radosť, ja sa teším a máme z toho obrovský zážitok,“ povedala nám Andrea, ktorá nás zobrala ku známej fotografke Berte Beky Švarcovej.

FOTO: Na vianočné trhy si vybehli aj známe tváre. Takto si vychutnali dobroty a náladu!

Fotenie je pre Andreu doslova tradíciou, na ktorú nedá dopustiť a fotografie potom rozdáva ako darček rodine a blízkym. „Je to taká krásna pamiatka, ako deti každý rok rastú a zároveň majú naši blízky originálny darček každý rok,“ dodala A. Heringhová.

TIP: Vyrobte si originálnu bonboniéru a sladké prekvapenia na sviatočný stôl

Na takéto fotenie treba myslieť v dostatočnom predstihu. „Je úplne bežné, že klienti sa ku mne objednávajú začiatkom prázdnin. Teraz keď sami niekto ozve, už nemá šancu. Veď s Tebou (Andrea Heringhová-pozn. red.) sme to riešili tiež ešte pred letom,“ prezradila fotografka celebrít B. Beky Švarcová.

Pozrite si exkluzívne video zo zákulisia vianočného fotenia A. Heringhovej:

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte