Jednou vetou

Speváčka Emma Drobná na nákupoch. Čo si nakoniec vybrala?

Speváčku sme zastihli v jednom z nákupných centier

autorská koláž hlavne.sk, jxp

To je ale parádnica! A má skvelú poradkyňu aj kamošku v jednom. Speváčku Emmu Drobnú sme zastihli na drobnom nákupe spolu s jej mamou. Pred koncertným turné, ktoré ju čaká ešter teraz pred Vianocami, si vybehla vybrať zopár doplnkov. Pozrite sa, ako jej to pristane!

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

Talentovaná a v súčasnosti veľmi obľúbená speváčka Emma Drobná (24) v týchto dňoch intenzívne koncertuje. Ešte v novembri odštartovala po slovenských a českých mestách turné, na ktorom ju doprevádza česká muzikantka a herečka Emma Smetana (30). Ide v podstate o sériu dvojkoncertov, na ktorých zaznejú najznámejšie, ale aj nové pesničky týchto populárnych speváčok.

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes

Emma Smetana žije na preskačku v Česku a v Paríži, zatiaľ čo Emma Drobná naberala inšpiráciu pre svoju tvorbu v minulosti v Londýne. O tom, že má vyberavý vkus, ale aj zmysel pre trendové kúsky, či experitmentmi s účesmi už neraz potvrdila.

Nestíha sa poriadne najesť. Pozrite sa, na čo dostala Adela chuť

Tentoraz si na „záťah“ po obchodoch zobrala svoju najlepšiu kamošku – maminu. Raz, dva a hneď sa spolu poradili, ktoré náušnice dodajú speváčke najlepší šmrnc. „Áno, Emma sa snaží s maminou tráviť každú možnú chvíľu. Sú ako dve sestry, veľmi si rozumejú a je medzi nimi krásne silné puto,“ uviedol pre hlavne.sk zdroj blízky speváčke. Len sa na to pozrite, ako sa Emma na posledné koncerty vyparádila.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte