Emma Tekelyová vo víre nákupov: Čo je doma, to sa počíta!

Bývalá modelka, spisovateľka, scenáristka a herečka Emma Tekelyová sa cez víkend poriadne vyšantila v jednom z bratislavských nákupných centier. Emma je známa svojimi metódami a teóriami o spomalení či oddialení starnutia. Tentokrát však nenakupovala žiadne zdravé produkty, ktoré by jej k tomuto dopomohli.

Emma sa toho rozhodne nebojí! Vianoce sú tu čo nevidieť a uvedomuje si to aj známa spisovateľka, preto sa uplynulý víkend vybrala na poriadny nákupisko. Nemôžme jej to však mať vôbec za zlé. Pri svojom nákupe okrem na seba myslela aj na svojich blízkych a preto namiesto jedného vianočného stromčeka nakúpila rovno tri.

Čo je doma, to sa počíta!

„Čo je doma, to sa počíta,“ uviedla vysmiata Emma na svojom instagramovom profile a zároveň popriala svojim sledovateľom krásny advent. Emmu očividne vypredané miesta s vianočnými stromčekmi tento rok rozhodne nezaskočia a heslo „kto nemá v hlave, má v pätách“, bude zjavne patriť iným oneskorencom.

Ak si Emmyni fanúšikovia budú z jej nákupného tempa brať príklad ľahko sa môže stať, že stromčeky zmiznú jedna radosť. Pozrite ako veselo tlačila vozík naložený vianočnými stromčekmi!

Emma Tekelyová na nákupe vianočných stromčekov 2017 | zdroj : Instagram
Očividne je so svojim nákupom spokojná, nakúpila stromčeky aj pre blízkych | zdroj : Instagram
Takto si svoje úlovky spisovateľka odnášala domov | zdroj : Instagram

Môže vás zaujímať

Drotárstvo zapísali do svetového zoznamu UNESCO