Jednou vetou

EXKLUZÍVNE: Anglický „Pavarotti“ v Bratislave! Takto sa mu u nás páči

Paul Potts (47)

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Pred jedenástimi rokmi vyhral talentovú súťaž. Potom, ako bravúrne zaspieval áriu Nessun Dorma z Pucciniho opery Turrandot, získal si srdcia fanúšikov nielen v rodnej Británii ale aj vo svete. Dostal prezývku "Pavarotti". Náš čitateľ si všimol, ako sa v uliciach Bratislavy nenápadne prechádza populárny Paul Potts (47). Čo tu robil? Aké má plány?

„Veľmi sa mi tu páči, určite sa sem ešte rád vrátim,“ povedal Paul Potts nášmu čitateľovi, ktorý na neho natrafil v centre Bratislavy. Spoznali by ste ho tiež? (pozrite si foto nižšie)

Príbeh ako z Popolušky

Rodák z Bristolu všetkých ohúril pred 11 rokmi v talentovej súťaži, nikdy predtým sa spevu nevenoval. Pre svoj dokaličený chrup z detstva (spadol z bicykla) a nadváhu trpel nízkym sebavedomím. Posmievali sa mu v škole aj v zamestaní.

Romantik: Pozrite sa, koho zlákalo rozkvitnuté pole

Potom ako famózne zaspieval známu áriu Nessun Dorma z Pucciniho opery Turrando, sa z obyčajného predavača mobilov z večera do rána stala celosvetová hviezda. Sánka vtedy padla aj nekompromisnému porotcovi – katovi Simonovi Cowellovi.

Nenápadný návrat po majstrovstvách

V momente mu všetci začali hovoriť novodobý Pavarotti, s ktorým sa mimochodom v minulosti aj osobne stretol. Svoj talent už predviedol kráľovnej Alžbete II. a stal sa členom operného súboru v Bath. Pozrite si finále show, kde Paul zahviezdil:

V týchto dňoch pripravuje Televízia Joj novú sériu talentovej show, v ktorej predčasom účinkoval aj Paul Potts. Jeho návšteva je však náhodná, ako nás informovali z bratislavskej Koliby. „O výlete Paula Pottsa v Bratislave sme nevedeli a pokúsime sa s ním spojiť, je to úplná zhoda okolností,“ povedala pre hlavne.sk Katarína Gajdošíková, PR manažérka TV Joj.

Známe tváre spomínajú: Toto sme vyparatili v detstve!

Potts si návštevu veľmi pochvaľuje, o čom svedčia ja fotografie a statusy, ktoré pridal na sociálnej sieti. Na Bratislavskom hrade ho zaujal výhľad na mesto, ďalej ho upútal aj známy Kostol sv. Alžbety (Modrý kostolík) ako aj ďalšie turistické lákadlá.

St Elizabeth's Church otherwise known as The Blue Church

Uverejnil používateľ Paul Potts 1. jún 2018

Paul Potts (47) vo finále talentovej súťaže v roku 2007 foto: youtube | Foto: youtube.com
Paul Potts (47) na návšteve Bratislavy, 1. 6. 2018

On a wander around Bratislava

Uverejnil používateľ Paul Potts 31. máj 2018

 

Môže vás zaujímať

Začal sa „hybridný“ filmový festival v Toronte