Jednou vetou

Fashion week v Miláne: Elegancia, luxus a zlatá Prada!

Prada do Milána priniesla eleganciu, jednoduchosť a luxus

Zdroj: TASR

Móda sa vracia, luxus ostáva. Svojimi novými, jarnými kolekciami pre rok 2020 to potvrdili aj ikonické módne domy ako Prada, Jil Sander či Gucci. Bola to však práve Prada, ktorá na móla priniesla elegantný a klasický luxus. Pozrite si tie najlepšie kreácie!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Jedinečnú, luxusnú atmosféru talianskeho Milána nenahradí žiadna iná krajina. Práve tomu ladila svoju kolekciu pre Jar 2020 ikonická Prada. V najnovšej kolekcii priniesla do sveta svieži nádych, kreácie však boli tvorené z klasických prvkov, ktoré sa na mólach objavujú desiatky rokov.

Fashion week v Barcelone: Udržateľnosť vládne móde!

Odkazom Prady pri navrhovaní outfitov bolo návrat k jednoduchosti. Práve spojenia ako „zníženie na podstatu“, či „protijed na komplexnosť“, mali byť pre kolekciu charakteristickými. Ideou kolekcie bola žena, modernistka – ktorá vie čo chce, a v prvom rade chce vyzerať elegantne.

FOTO a VIDEO: Louis Vuitton priniesol inovatívnu a jedinečnú kolekciu

Jedným zo základných kameňov kolekcie bola zlatá. Tá sa objavovala v outfitoch či už ako jeden z hlavných prvkov – ako zlatý top, sako či sukňa, alebo tvorila doplnky – klobúky, kabelky či detaily na oblečení. Práve zlatá farba bola prvkom, ktorý oživil klasické, jednoduché návrhy a do kolekcie vniesol elegantný, luxusný nádych.

Haute Coture v Paríži: Kožušinový Armani, a Chanel v knižnici!

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

KURIOZITA: Babka musí vymazať fotografie vnúčat na Facebooku!