Jednou vetou

Fashion week v Sao Paulo: Jedinečná brazílska móda!

Brazílsky Fashion week priniesol tie najlepšie letné trendy

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Stred októbra otvoril už 48. obľúbený brazílsky Fashion week, ktorý opäť prebiehal v ikonickom Sao Paule. Na mólach sa počas týždňa objavovali kreácie, ktoré návštevníkom doslova vyrazili dych!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Jedinečný brazílsky Fashion week pôsobil tento krát až magickým dojmom. Kreácie, ktoré predstavovali prichádzajúce trendy na budúcoročnú jar a leto boli farebné a nadýchané a návštevníci tak celkový dojem známeho Fashion weeku hodnotili ako mimoriadne očarujúci.

FOTO: Nadýchané róby či prehliadka na streche. Pozrite si Paris Fashion week!

Na mólach sa počas týždňa objavili kolekcie od najznámejších, ale aj vychádzajúcich brazílskych módnych návrhárov. Mnoho kolekcií obsahovalo najmä jemné, kvetinové prvky, ktoré obzvláštňovali šaty z ľahkých a často priehľadných materiálov.

V návrhoch sa najčastejšie objavovali ženské, romantické farby. Detaily v podobe diamantových výšiviek, náhrdelníkov či ďalších doplnkov dotvorili ženský look módnych kreácií.

Fashion week v Miláne: Elegancia, luxus a zlatá Prada!

Rozprávkový dojem prehliadok, ktorý vzbudzovali už kreácie módnych návrhárov umocňovalo umiestnenie akcie. Fashion week totiž opäť prebiehal v jednom z najkrajších parkov v Sao Paule, známom Ibirapuera Park.

FOTO: India Couture Week: Luxusné novinky v spojení s tradíciami

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

VIDEO ( kliknite na náhľad ):

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Firma Apple odstránila dve aplikácie na prehrávanie podcastov v Číne