Filmové leto v Cinema City: 12 júlových noviniek, ktoré stoja za to. Vyberte si!

Júl bude nabitý pestrými filmovými novinkami

autorská koláž hlavne.sk, covermedia, revista, pinterest

Toto leto lete si pre vás v Cinema City pripravili bohatú nádielku filmových noviniek, ktoré treba určite vidieť a nezmeškať ich. Stretnete Spider-Mana aj Pavarottiho, vydesíte sa na hororoch a zasmejete na komédiách. Na svoje si prídu všetci, od najmenších až po seniorov. Viac o kinotipoch čítajte nižšie:

Chýba vám Hra o tróny? Vyskúšajte namiesto nej týchto 5 seriálov

Predstavujeme najlepšie filmové premiéry na mesiac júl. Prázdninové leto si výborne užijete s týmito kinohitmi a viac o ich premietaní v pobočkách Cinema City sa dozviete na tomto linku (kliknite SEM pre viac informácií)

12. Spider-Man: Ďaleko od domova

Žáner – akčný, komédia, fantasy; Premiéra – 04.07.;
Formát – 4DX, Superscreen, 2D, 3D

Svet sa zmenil. Udalosti, ktorých sme boli svedkami v megaúspešných Avengers: Endgame majú svoje následky. Peter Parker (Tom Holland) musí opäť raz zistiť, čo je jeho úlohou. Myslí si to aj Nick Fury (Samuel L. Jackson), ktorý vyhľadá jeho služby. Priateľský sused Spider-Man je postavený pred najväčšiu výzvu, akej kedy musel čeliť. Hovoríme samozrejme o rodiacom sa vzťahu s MJ (Zendaya).

Prvé letné kinohity! Najlepšie filmy z minulého mesiaca

Popri tom má Peter zachrániť svet. Na pomoc mu prichádza tajomný hrdina z inej dimenzie menom Mysterio (Jake Gyllenhaal). Ako všetci fanúšikovia komiksov isto dobre vedia, s Mysteriom to nebude také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

FILM: 10 najúspešnejších kinohitov roka 2018. Koľko z nich ste videli?

11. Mŕtvi neumierajú

Žáner – komédia, mysteriózny; Premiéra – 04.07.; Formát – 2D

Názov tohto filmu hovorí sám za seba. Mestečko Centerville musí čeliť hordám živých mŕtvol. Premisa snímky možno nechytí za srdce každého, avšak herecké obsadenie naznačuje, že vôbec nemusí ísť o prepadák. Bill Murray, Adam Driver, či Selena Gomez a Tilda Swinton by snáď svoje mená neprepožičali len tak hocičomu.

Filmový ošiaľ, aký tu ešte nebol! Avengers: Endgame trhajú rekordy

10. Pavarotti

Žáner – dokumentárny, životopisný; Premiéra – 04.07.; Formát – 2D

Životopisný film o Lucianovi Pavarottim, mužovi, ktorý priniesol lásku k opere medzi masy ľudí. Cesta od chudobného talianskeho chlapca k medzinárodne známej osobnosti nebola jednoduchá. Práve naopak. Bola plná zvratov, emócií a veľkolepých udalostí. Tento film si môžete v Cinema City Aupark pozrieť aj vo formáte 4DX pre lepší kino zážitok.

Oskarový Rami Malek: Nenápadný chalan, v ktorom ožil Freddie Mercury

9. Stará láska nehrdzavie (Long shot)

Žáner – komédia, romantický; Premiéra – 11.07.; Formát – 2D

Klasika – ona a on. Ona, ministerka zahraničných vecí, kandiduje za prezidentku. On je (nie až tak úspešný) novinár a (o čosi úspešnejší) spisovateľ. Ona hľadá niekoho, kto by jej písal prejavy, on hľadá prácu. Ona mu robila pestúnku, keď bol malý, on bol do nej odjakživa zamilovaný.

Dámy si môžu film vychutnať v špeciálnej predpremiére 9.7. v Cinema City Eurovea v rámci Ladies Movie Night (viac info nájdete tu)!

JEDLO: 8 bizarných príchutí zmrzliny, ktoré toto leto musíte vyskúšať!

8. Willy a kúzelná planéta

Žáner – animovaný, rodinný; Premiéra – 11.07.; Formát – 2D

Malý chlapec Willy a jeho verný spoločník robot Buck stroskotajú na neznámej planéte. Číha na nich množstvo nebezpečenstiev, ale spolu dokážu prekonať všetko.

Káčer Donald ako nacista? Známa postavička oslávila 85 rokov

7. Korisť (Crawl)

Žáner – horor, triler; Premiéra – 11.07.; Formát – 2D

Režisér Sam Raimi dokazuje, že na planéte Zem nie je vôbec potrebné vymýšľať čarovné, mýtické bytosti, aby ste diváka vystrašili. Stačí sa poobzerať naokolo. Film korisť vás vydesí kombináciou hurikánu, záplavy a aligátorov. Vitajte na Floride. Tento film si môžete v Cinema City Aupark pozrieť aj vo formáte 4DX pre lepší kino zážitok.

Irán sa prekročením limitu zásob obohateného uránu „zahráva s ohňom“, tvrdí Trump

6. Spolujazda (Stuber)

Žáner – akčný, komédia; Premiéra – 11.07.; Formát – 2D

Vodič Uberu, ktorému ide len o jedno – dobré hodnotenie, musí pomôcť drsnému policajtovi vo výkone spravodlivosti. O zábavu bude postarané.

Kebriti: Platforma Uber poskytuje licencované služby v Bratislave

5. Leví kráľ

Žáner – dobrodružný, animovaný, dráma; Premiéra – 18.07.; Formát – 4DX, Superscreen, 3D, 2D

Nové spracovanie legendárneho animáku Leví kráľ od Walta Disneyho. Simba, Mufasa a temný Scar so svojimi zlovestnými plánmi sú späť.

Walt Disney dokončil prevzatie väčšiny operácií 21st Century Fox

4. Loli paradička

Žáner – komédia, romatický; Premiéra – 18.07.; Formát – 2D

Rýdzo slovenský príbeh o láske a strastiach života. Jarmočný predavač cukroviniek Milan a Rómka Veronka si k sebe nájdu cestu, čo na to povie ich okolie? Loli paradička je o smiechu aj o slzách. O východe, láske a peňeži.

Zachránil stovky Čechov a Slovákov. Sir Nicholas Winton by sa dožil 110 rokov!

3. 100 vecí

Žáner – komédia; Premiéra – 18.07.; Formát – 2D

Sto dní, sto vecí, jedna výzva. Film o materializme, minimalizme a o tom, ako konzumný svet deformuje život a šťastie človeka. Tento film si môžete v Cinema City Aupark pozrieť aj vo formáte 4DX pre lepší kino zážitok.

Na cestách ročne vyhasnú stovky životov. Ako tomu môžeme predchádzať?

2. Ibiza

Žáner – komédia; Premiéra – 25.07.; Formát – 2D

Francúzska komédia o rodinnej dovolenke. I keď, rodinná dovolenka je v tomto prípade slabé slovo. Pôjde totižto o poriadne divokú jazdu!

Kurt Cobain: V Nirvane hľadal slobodu od utrpenia, nakoniec mu podľahol

Úspech sociálnych sietí nezastavili ani škandály a zlyhania. Kam to povedie?

1. Detská hra

Žáner – horor; Premiéra – 25.07.; Formát – 2D

Vražedná bábika Chucky je späť. Tentokrát s dokonale desivým hlasom Marka Hamilla (Luke Skywalker z Hviezdnych vojen, ale aj Joker z animákov o Batmanovi). Na svet ho priviedli producenti úspešného rebootu filmu To podľa predlohy od Stephena Kinga. Tento film si môžete v Cinema City Aupark pozrieť aj vo formáte 4DX pre lepší kino zážitok.

Neuveriteľný život Charlieho Chaplina – sklamal Hitlera aj Američanov

SPOZNAJ SVOJU VÝHERNÚ VSTUPENKU

Zapoj sa aj ty do veľkej letnej súťaže v Cinema City toto leto a vyhraj jednu z viac ako 220 000 výhier! Príď na film do jedného z našich kín Cinema City a presvedč sa, že u nás každá vstupenka vyhráva. Tak na čo čakáš? Vyhraj už dnes! Pozri si video nižšie:

Kompletný program na júl, ako aj presné časy premietania v jednotlivých pobočkách Cinema City nájdete TU (kliknite na tento link)

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Hudobníci spomínajú: Mikuláša milujeme dodnes