Jednou vetou

Filmový ošiaľ, aký tu ešte nebol! Avengers: Endgame trhajú rekordy

Avengers: Endgame už dnes trhá rekordy

autorská koláž hlavne.sk, Twitter, blogspot

Filmový sviatok, na ktorý všetci fanúšikovia komiksov a superhrdinov netrpezlivo čakali, je tu. Partia okolo Kapitána Ameriku a Iron Mana bude po druhýkrát čeliť zdanlivo neporaziteľnému titánovi Thanosovi. Podarí sa im zvrátiť hrozné následky Nekonečnej vojny a zachrániť polovicu života vo vesmíre?

Apríl v znamení Avengerov: Tieto filmové novinky od Cinema City musíte vidieť!

Avengers Endgame sú tu. Sedem rokov po debute tohto superhrdinského tímu v takzvanej Bitke o New York a jedenásť rokov po tom, ako fenomenálny Robert Downey Jr. prvýkrát prevzal úlohu miliardára, playboya, génia a filantropa v železnom brnení. Avengeri sa pokúsia zmestiť do jedného jediného víťazného konca spomedzi 14,000,605 možných výsledkov ich boja proti titánovi Thanosovi. Ide o veľa. O životy ich najbližších, o osud polovice tvorov vo vesmíre.

Oskarový Rami Malek: Nenápadný chalan, v ktorom ožil Freddie Mercury

Nerovný boj a krv hrdinov

Pripomeňme si, kde naši hrdinovia skončili. Thanosovi, genocidálnemu maniakovi z iného konca galaxie, sa podarilo zozbierať všetkých šesť Kameňov večnosti. Ovládol tak sily, ktoré stáli pri samom vzniku nášho vesmíru. Realitu, dušu, myseľ, priestor, čas a moc. S jediným cieľom. Prinavrátiť rovnováhu vesmíru – tak, že lusknutím prsta vyhubí polovicu všetkého života.

FILM: 10 najúspešnejších kinohitov roka 2018. Koľko z nich ste videli?

Black Panther, Falcon, Spider-Man, Doctor Strange, Winter Soldier, Star-Lord, Groot, Drax, Mantis, Scarlet Witch, Nick Fury. Všetci títo hrdinovia padli za obeť Thanosovmu vražednému plánu. K preživším hrdinom sa však pripoja takí, ktorých sme v Infinity War na obrazovke nevideli. Spomeňme troch – Ant-Man, Hawkeye a Captain Marvel.

Neuveriteľný život Charlieho Chaplina – sklamal Hitlera aj Američanov

Kocky sú hodené, figúrky stoja na svojich miestach. Posledná fáza hry môže začať. Thanos spokojne oddychuje na tichej farme ďaleko od hluku „vďačného“ vesmíru. Steve Rogers a Tony Stark sú na ťahu.

Ukrajinci majú politikov a oligarchov po krk. Na čelo krajiny chcú zvoliť komika

Film desaťročia

Engame už dnes trhá rekordy. Trailer na posledný diel Avengers za prvých 24 hodín online zozbieral neuveriteľných 289 miliónov videní. Spomedzi 22 filmov od Marvel Studios pôjde o najdlhší – čaká nás celých 182 minút (vyše tri hodiny!) akcie.

Zelenskyj bude novým prezidentom Ukrajiny, vyplýva to z priebežných výsledkov

Robert Downey Jr. má stále platnú zmluvu s Marvel Studios.  Aj po Endgame by si mal z času na čas zahrať Iron Mana. Taký Mark Ruffalo však tvrdí, že je to poslednýkrát, čo stvárni  zeleného ničiteľa Hulka. Hrať superhrdinu sa  vo všeobecnosti oplatí. Chris Evans a Chris Hemsworth, predstavitelia Kapitána Ameriku a Thora, si za Endgame každý zarobia približne 15 miliónov dolárov.

Cenu Slnko v sieti za najlepší hraný film získal Tlmočník

Posledná informácia pre všetkých fanúšikov Marvelu a superhrdinov – Endgame možno uzatvára jednu éru komiksových filmov, ale naše obľúbené postavy ani zďaleka nekončia. Už v lete nás čaká druhý diel Spider-Mana a do budúcnosti sú naplánované mnohé ďalšie snímky. Uvidíme, či sa stretnú s rovnakým nadšením a úspechom ako ich predchodcovia.

Oslávte Deň Zeme! 10 spôsobov, ako už dnes pomôžete prírode

Útoky na Srí Lanke spáchalo zrejme sedem samovražedných atentátnikov

Môže vás zaujímať

Festival Malý Žákovic priniesol pohodovú atmosféru, vystúpili Hex, Para i Bez ladu a skladu