Jednou vetou

FOTO a VIDEO: Čierny Balog ožil skvelou country muzikou

28. ročník obľúbeného country festivalu roztancoval návštevníkov vo Vydrovskom skanzene

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, hlavne,sk

Všetci, čo milujú prírodu a výborné country, tam nesmeli chýbať. Na legendárnom festivale Country za stodolou, ktorý si roky drží komornú atmosféru si dokonca zaspomínali na svetovú hudobnú hviezdu - švédskeho dídžeja Aviciiho († 28), ktorý zomrel presne pred rokom. Pozrite si foto a video nižšie:

FOTO: Je to vôbec on? Herec Juraj Mokrý nenápadne v lekárni

„Som veľmi rád, že sem prišli naši skalní fanúšikovia, ktorí majú radi túto nádhernú prírodu, ale aj dobrú country hudbu,“ povedal Ondrej Paciga zo skupiny Vodopád z Brezna, ktorý už 28 rokov organizuje známy festival Country festival za stodolou. „Najprv sme to organizovali v meste, ale vždy som to v srdci akosi cítil, že country patrí do prírody a preto už posledných 10 rokov sa stretávame v tomto nádhernom prostredí,“ vysvetlil šéf festivalu.

VIDEO: Macejko urobí poriadnu show a hokejom bude žiť každý, hovorí Martin Kohút

Country festival za stodolou sa druhú májovú sobotu stretol s veľkým ohlasom od skalných fanúšikov tejto hudby.  Skupina Vodopád z Brezna tu minulý rok spolu spriateľmi a fanúšikmi oslávila neuveriteľných 35 rokov od svojho vzniku (viac o skupine tu).

VIDEO: (kliknite na náhľad)

Pre návštevníkov je tu k dispozícií aj známa Čiernohorská železnica, ktorá pravidelne vozí nadšencov z Čierneho Balogu do Vydrovskej doliny, priamo do nádherného skanzena (viac o železnici tu). V areáli lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline bola opäť raz výborná nálada už od rána, všade rozvoniaval kotlíkový guláš a znela výborná muzika až do večera.

Epické finále Hry o tróny sa blíži. Kto zasadne na Železný trón?

Nielen na pódiu, ale aj v zákulisí po skončení panovala vynikajúca atmosféra. Muzikanti si na spestrenie zahrali okrem vlastných pesničiek aj hit svetoznámeho dídžeja! Pozrite si, čo majú spoločné AVICII a Čierny Balog:

 

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ) ODFOTENÉ s HUAWEI Mate 20 Pro:

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte 0910 554 995

Môže vás zaujímať

VIDEO: Objavili unikátny asteroid s chvostom ako kométa