Jednou vetou

FOTO a VIDEO: Frajerina za volantom. Herec Stanke po afére s alkoholom znovu šoféruje

Herec Richard Stanke sa zavaril, keď šoféroval pod vplyvom alkoholu a spôsobil dopravnú nehodu

autorská koláž hlavne.sk, čitateľ

Výsmech slušným ľudom? Herec Richard Stanke (52), ktorý pred letom prišiel o vodičák za alkohol aj nehodu, ktorú v opitosti spôsobil, si už znovu užíva šoférsku slobodu. Len sa pozrite, ako opäť machruje so svojim tereniakom.

Niektorí na neho hromžia. Takýto trest dostal Richard Stanke za jazdu pod vplyvom alkoholu

Pred asi pol rokom si herec Richard Stanke (52) užíval víkendovú oslavu s priateľmi a padlo aj niekoľko pohárikov alkoholu. Avšak skoro ráno sadol za volant, havaroval a nafúkal! Na kruhovom objazde spôsobil dopravnú nehodu, na šťastie si to odnieslo iba jeho auto, avšak podľa medializovaných informácií mal umelec nafúkať 0,75 promile alkoholu v krvi.

Člen činohry SND následne prišiel o vodičák a dostal aj finančný trest.

FOTO: Herec Koleník na obede s rodinou. Prečo si držal odstup?

Do známeho herca, ktorý bol aj jednou z tvárí protestov Za slušné Slovensko sa pustila verejnosť. Stankeho, ktorý začiatkom roka dostal dokonca aj vyznamenanie od prezidenta za prínos v kultúre, ako aj v spoločnosti, ľudia zo dňa deň po prevalení jeho opileckého škandálu doslova zlynčovali. Zdá sa, že ani nie po pol roku od incidentu je všetko po starom, akoby sa nič nestalo.

FOTO: Štýlová pani profesorka. Vieme, komu venuje Kurilovská takmer každú chvíľu voľna

Len pred pár dňami si Stankeho všimol náš čitateľ, ako si to na svojom drahom tereniaku brázdi ulicami hlavného mesta. „Úplne sebavedome prifrčal na parkovisko, vystúpil a utekal do divadla. Videl som ho už niekoľkokrát,“ uviedol Peter, ktorý herca aj natočil, ako si to šinie za volantom. „Je určite rád, no čím si prešiel, vraj nepraje nikomu. Tá potupa, že dostane vyznamenanie a potom nafúka za volantom a ešte aj nabúra s autom… V tichosti vraj požiadal v septembri, lebo sa to dalo a vrátili mu papiere. No už si teraz asi dvakrát rozmyslí, či si niekde hrkne pohárik…,“ dozvedeli sme sa od zdroja z divadla, kde Stanke pôsobí.

Samotnému hercovi však nie je veľmi do reči. Richard Stanke na náš telefonát nereagoval a rovnako nechcel komentovať situáciu ani pre Nový Čas, ktorý ho tiež nedávno oslovil.

VIDEO: Richard Stanke po škandále s alkoholom znovu šoféruje

 

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

 

Čo to tam stvárajú? Rezník si znovu zavaril. Za toto bude RTVS cvakať pokutu

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Pri boji s pandémiou pomáha aj slovenský superpočítač Aurel